Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mitsubishi

ASX , 8
Canter , 1
Carisma , 27
Colt , 95
Cordia , 2
Eclipse , 3
Galant , 12
Grandis , 21
L200 , 12
L300 , 2
L400 , 2
Lancer , 76
Outlander , 70
Pajero , 98
Space Star , 21

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Gush 17:15
Link:
, ,

Mitsubishi L200 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 21:41
Link:
,

Се продава џип Mitsubishi Outlander

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 17:28 Shitorja , ,

Mitsubishi Colt 1.3 reg 04/2023g MOBIL STEF

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:45 Shitorja ,

Mitsubishi Colt benzin 2009 euro 4

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 15:38 , ,

Се продава

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Maj 12:13 Shitorja ,

Mitsubishi Outlander 2.0D-DI 4X4 lock

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 09:03 Shitorja ,

Mitsubishi Colt 1.1i 75ks 2005

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 09:01 , ,

LANCER 1.5 2009 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

3 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 20:57 ,

Mitsubishi Lancer 1.5

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 20:17 , ,

Mitsubishi Pajero 2015

29 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 16:49 Shitorja ,

Mitsubishi Outlander 2.0 TDI 4x4 2008 Avtocentar

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 21:41
Link:
,

Се продава џип Mitsubishi Outlander

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 17:12 Shitorja , ,

Mitsubishi Space Star 1.0i 2017 Autobern

6 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Maj 23:16 ,

Mitshubishi Grandis 2.0 tdi

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 20:17 , ,

LACCETI 1,4 2008 GOD FUL OPREMA PLIN OD MKD

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 19:53 Shitorja ,

Mitsubishi Pajero 1995

8 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 22:29 ,

Mitshubishi Grandis 2.0 tdi

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 11:48 ,

Mitsubishi Carisma 1,9 diesel 66kw

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 11:21 Shitorja ,

Mitsubishi Outlander 2.0D 140ks 4x4 nov 2008 MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 12:30 Shitorja ,

Mitsubishi Colt 1.5D 95ks 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 12:29 Shitorja ,

Mitsubishi Space star 1.0i 52kw 2017 uvoz od Germanija

5 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Maj 15:25 Shitorja ,

Mitsubishi Colt 1.5 D-id 95ps Ch

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 15:24 Shitorja ,

Mitsubishi Grandis 2.0 TDI CH 7 sedista

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:43 Shitorja ,

Mitsubishi Pajero IV 3.2 Di-DC 165hp automatic

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 12:38 , ,

Mitsubishi Colt 1.5 dizel 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Pri 10:37 , ,

Mitsubishi Outlander

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 23:58 , ,

Mitsubishi Lancer 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Pri 09:15 , ,

Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 130kw 177hp 2012 4X4

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 10:20 Shitorja , ,

Mitsubishi ASX 1.6 benzin plin

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 15:23 ,

Mitshubishi Grandis 2.0 tdi

3 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 23:01 Shitorja ,

Mitsubishi Outlander 2.4i 4x4 moze zamena ili na rati

4 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:27 Shitorja ,

Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 155ks avtomatik 4x4 2011

11 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 16:14 , ,

Odlicno socuvan suv Mitsubishi Outlander

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 13:27 Shitorja ,

Mitsubishi Space Star 1.2 80ks 139.000km

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Mar 14:42 , ,

Mitsubishi Colt 1.1 so fabricki plin

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Shk 19:56 ,

Mitsubishi Pajero Sport

5 199 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 10:39 , ,

Mitsubishi Colt 2006

1 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 11:16 , ,

Mitsubishi Pajero Sport 2.5TD

9 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:27 , ,

Mitsubishi ASX 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Shk 13:27 ,

Mitsubishi Colt 1.5 D-ID

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 13:29 ,

MITSHUBISHI OUTLANDER 2.0 DI-D 140KS 4WD 4x4 2008G. 165.000

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 12:55 Shitorja ,

MITSUBISHI LANCER 2.0 DIZEL 2009 G.

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Jan 13:36 , ,

Mitsubishi ASX 1.6 86kW 2015 Invite+

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Jan 22:22 , ,

Mitsubishi Outlander dizel 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Dhj 12:48 , ,

Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D 4x4 2008

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 20:53 ,

Mitshubishi Grandis 2.0 tdi

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 12:36 , ,

Mitsubishi Outlander 2.2 mivec

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 09:55 Shitorja , ,

Mitsubishi Colt 1.3i benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 03:08 ,

Mitsubishi L200 dizel 1999

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 23:03 ,

Mitsubishi Lancer 2009 benzin plin

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 19:47 ,

Mitsubishi ASX

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Nën 18:28 , ,

Povolno registriran so full oprema

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione