Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel Astra

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 19:29 ,

Opel Astra twinport

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:34 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI 101ks cosmo uvoz CH 2005 MT Auto

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:29 Shitorja ,

Opel Astra 1.7cdti 110ks 130.000km 2012 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:26 Shitorja ,

Opel Astra 1.3 CDTI 95ks ecoflex novo 2011 MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:57 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6 cdti 2016 81kw 110hp

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:32 ,

Astra J 1.6 116ks Benzin Plin 2011 avtomatik neuvezena

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:32 ,

Astra J 1.6 benzin plin 116ks neuvezena

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:11 , ,

Opel Astra H 1.9 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:27 ,

OPEL ASTRA H 1.6 BENZIN 85KW NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:30 ,

Opel Astra dizel 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 14:19
Link:
,

Opel Astra 1.7 GTI 2001

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
10 Gush 14:01
Link:
,

Opel Astra 1.7 GTI 2001

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
10 Gush 12:04 ,

Opel Astra h 1.7 cdti vo odlicna sostojba

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 11:31 ,

Opel Astra J 1.4

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 10:28 , ,

Opel Astra H 1.6 Avtomatik Full

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 09:37 , ,

Opel Astra J GTC 2.0 CDTI 165ks 2011 full

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 09:34 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Gush 21:38 ,

Opel Astra F 1.7 DTI

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 15:05 Shitorja ,

Opel Astra 1.6 CDTI 81kw 2016 kako nova

7 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 13:31 ,

Opel Astra gtc 1.9

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 09:27 Shitorja , ,

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 92KW COSMO NAVI AUTO KODEKS

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 12:42 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7 cdti 2011 Avto M&S

5 890 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 03:55 , ,

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ АСТРА 1.6

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 03:55 , ,

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ АСТРА 1.6

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 18:15
Link:
, ,

PRODAVAM OPEL ASTRA J 1.7 COSMO

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 12:46 , ,

Opel Astra 1,7 H 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 12:24 ,

Opel Astra G 2.0DTI Mozna zamena so nasha doplata

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 15:21 Shitorja ,

Opel Astra 1.3cdi eko

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 14:54 , ,

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI 101KS

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 14:17 Shitorja ,

Opel Astra 1.7CDTI 125ks 2011 cosmo navi

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 11:53 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6ctdi 136ks euro6 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 09:43 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7 cdti 110ks 2010 Pro avto market

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Gush 20:46 , ,

Opel Astra G 2.0 DTi EDITION MODEL

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 12:26 Shitorja ,

Opel Astra J 1.7CDTi 110ks moznost na rati 2011

6 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 09:15 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 DCI

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gush 00:47 , ,

Se prodava ASTRA GTC 1.4 66КW 2009 godina.

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Gush 00:47 , ,

Astra GTC-OPC line Sport 1.7(ISUZU)

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Gush 13:52 , ,

Opel Astra 2005

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 17:02 ,

Opel Astra G 2.0DTI Mozna zamena so nasha doplata

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Korr 08:09 ,

Opel Astra 2001 povolno

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 09:26 Shitorja ,

Opel Astra 1.4 benzin 101ks 2010 perfektna

5 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 11:10 , ,

Opel Astra 1.7

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 10:28 , ,

Opel Astra 1.4

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Korr 01:44 , ,

Asta 2007 1.4, redizajn - 155000km - itno

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 19:41 , ,

Opel Astra benzin 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Korr 12:16 ,

Opel Astra g karavan 1.6 16v 1998g.

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 12:21 ,

Opel astra 1.7 tdi 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione