Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel Astra | Manastir

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Manastir , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Manastir ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Qer 18:48 Shitorja ,

Opel Astra J 1.7 CDTI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 15:57 ,

Opel Astra H 1.9 GTC 120hp 88kw 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 23:16 ,

Opel Astra F 1997

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 23:16 ,

Opel Astra F 1997

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 11:01 ,

Opel Astra H GTC

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Pri 19:06 ,

Opel Astra H 1.9 CDTI

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 06:09 ,

Opel Astra H 1.9 GTC 120hp 88kw 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 18:03 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 03:19 ,

Opel Astra 1994

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 10:59 ,

Kupuvam koli od 300 do 1800 evra PONUDETE - SO REALNI CENI

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Gush 19:12 ,

Opel astra GTC

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 22:21 ,

Opel Astra 1.6 benzin 1995

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 23:54 ,

Opel Astra G dti 16v elegance 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 05:34 ,

Opel astra

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 16:17 ,

Opel astra

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 15:04 ,

Opel Astra G 1.4 16v benzin i plin 1998

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 01:07 ,

Se prodava Opel astra

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 15:29 ,

Zamena moze

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Tet 19:35 ,

Opel Astra 1.6 cdti

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 19:27 ,

OPEL ATRA 1.7 CDTI COSMO PERFEKTNA

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 19:19 ,

OPEL ATRA 1.7 CDTI COSMO PERFEKTNA

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 02:08 ,

Astra 1.7 izusi

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 02:08 ,

Astra 1.7 isuzi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 01:47 ,

Astra1.7 isuzi motor

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 21:55 ,

OPEL ASTRA 1.9 GTC

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 22:00 ,

Opel Astra 1.7D -94

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 23:18 ,

Opel Astra 1.7TD

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 07:30 ,

OPEL ASTRA H 1.7

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 15:47 ,

Opel Astra CLASSIC 1.4

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 01:07 ,

OPEL ASTRA 1,7

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 02:14 ,

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 101KS COSMO

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 18:33 ,

Opel Astra 1.3 CDTI 66 kw

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 16:48 ,

OPEL ASTRA 1.3CDTI 66KW

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 15:55 ,

Opel Astra G 1.9

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 04:25 ,

Opel Astra -94

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 04:13 ,

Opel Astra f 1.7Disel Isuzu -94

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 02:28 ,

Opel Astra

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 08:54 ,

Opel Astra

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 09:04 ,

Opel Astra G

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 13:12 ,

Opel Astra 1.6

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:21 ,

Opel Astra

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 17:02 ,

Opel Astra

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 19:39 ,

Opel Astra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 21:51 ,

Opel Astra -06

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 02:27 ,

Opel Astra 1.4 benzin -00 godina

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 13:05 ,

Opel Astra GTC 1.7 ISUZU 74KW

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 15:15 ,

Opel Astra 1.4

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 17:39 ,

Opel Astra 1.3CDTI 90HP so 6 brzini

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 17:09 ,

Opel Astra

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Manastir nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione