Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Porsche

911 , 2
924 , 2
944 , 1
Boxster , 6
Cayenne , 104
Cayman , 2
Macan , 2
Panamera , 30

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Porsche | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Maj 08:41
Link:
Shitorja ,

Porsche Cayenne 3.0 dizel mk tabli perfekten

26 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 21:49
Link:
,

PORSCHE PANAMERA 4.8 4S FULL OPREMA GTS LIMITED EDITION -11!

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 19:19
Link:
, ,

Porsche Cayenne 3.0d 2012g.

34 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 21:35 , ,

Porsche Panamera 4.8 4s pdk full

48 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:47 Shitorja ,

Porsche Macan S 3.0 V6 AWD 258hp premium automatic

46 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:41 Shitorja ,

Porsche Panamera 4S Sport Turismo 3.0 441hp avtomatski

105 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 18:52 Shitorja ,

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 430hp Sport-chrono exclusive

102 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Maj 21:49 ,

PORSCHE PANAMERA 4.8 4S FULL OPREMA GTS LIMITED EDITION -11!

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 15:30 , ,

Porsche Cayenne 2017 dizel

72 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Maj 13:29 ,

Porsche Cayenne 3.0 matrix 21"

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Maj 19:19 , ,

Porsche Cayenne 3.0d 2012g.

34 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 11:43 Shitorja ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 DIESEL 155KW AVTOMATIK PDK 8G PANORAMA

29 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 08:41 Shitorja ,

Porsche Cayenne 3.0 dizel mk tabli perfekten

26 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 21:54 Shitorja ,

Porsche Panamera 4.8 pdk 2010 sega donesen od CH

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 20:05 Shitorja , ,

Porsche Cayenne- TURBO- 4.8 V8 590ks 2011 benzin

46 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 20:22 ,

Porsche Cayenne 2014 dizel

49 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 00:51 ,

Porsche Cayenne 3.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 07:45 ,

Porsche Panamera 4s

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 13:51 ,

Porsche Cayenne 3.0 dizel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 21:39 ,

Porsche Panamera 4s

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 23:06 ,

Porsche Cayenne Sport 3.0 245

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 11:30 ,

Porsche Cayenne 3.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 11:29 ,

Porsche Cayenne S

35 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 11:29 , ,

Porsche Cayenne 3.2 TNG

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 00:26 , ,

Porsche Cayenne 3.2 TNG

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 15:05 ,

Porsche Cayenne Diesel

32 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:35 Shitorja ,

Porshce Carrera 4S 911/992 Cabriolet

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 15:15 ,

Porshe Macan 3.0 Diesel

48 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 21:28 ,

Porsche Cayenne S

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 19:14 ,

Porsche Cayenne S Turbo 2015 700ps

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 23:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 23:10 , ,

Porsche Panamera 2014 Dizel

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Nën 12:56 ,

Porsche Cayenne S 3.2 LPG

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 14:51 Shitorja ,

Porsche Panamera 4E Hybrid Petrol Electric 462ks

95 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 11:28 , ,

Porsche Cayman 987

27 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Tet 13:17 ,

PORSHE CAYENNE

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 13:43 ,

Porsche Cayenne 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 19:31 , ,

PORSCHE CAYENNE 2015 CH

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 05:02 , ,

Porsche cayenne dizel

47 000 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Sht 05:02 , ,

Porsche Cayenne 3.0 diesel

470 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Sht 23:01 ,

Hitno se prodava!

22 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 14:00 ,

Porsche Cayenne turbo 4.5 rishpet

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Korr 12:43 ,

Porsche Cayenne 4.8 turbo 700ps 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 00:10 , ,

Porsche Cayenne 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 20:43 , ,

Porsche Cayenne 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 14:35 ,

Shitet vetm pre pjes

7 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 20:01 ,

Porsche Panamera 3.0 DIESEL

38 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 22:55 ,

Porsche 4.5 S 2004

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 18:35 ,

Porsche 4.5s 2004

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 12:06 , ,

Porsche Panamera 3.0 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 23:03 , ,

Porsche Panamera 3.0 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 21:13 , ,

Porsche Panamera 2015 dizel

60 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Porsche | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione