Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Opel , 4
Audi , 3
Citroën , 3
Renault , 3
BMW , 2
Mazda , 2
Peugeot , 2
Hyundai , 1
Rover , 1
Seat , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe серво пумпа , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: серво пумпа | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Dhj 14:20 Shitorja Vetura , Tetovë

Hyundai i10 1.1

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Gush 00:06 Vetura , Shkup , Çair

Mazda 2 2009 godina 1.4 dizel

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 17:16 Vetura , Kumanovë

BMW F30 320d 184KS - Luxury pack

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 10:54 Vetura , Radovisht

Rover 75

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 16:13 Vetura , Shkup , Karposh

BMW E46 320d

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 10:46 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Renault Clio 1.9D prv sopstvenik

1 600 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:26 Vetura , Demir Hisar

Opel Astra G 2.0dti

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 20:37 Vetura , Kumanovë

Citroen C4 1.4 benzin plin top sostojba

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 21:06 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Peugeot 406 2.0 HDI

1 600 EUR Намалена цена

06 Jan 11:37 Vetura , Shkup , Aerodrom

Alfa Romeo 147

3 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 14:57 Vetura , Ohër

VW Passat Highline 1.9tdi 116ks -99 Climatronic

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:06 Vetura , Kumanovë

OPEL CORSA 1.4 TWINPORT -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 15:49 Vetura , Shkup , Kisella Voda

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI -10

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 06:08 Vetura , Strumicë

VW Polo

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 20:36 Vetura , Negotinë

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 22:36 Vetura , Vinicë

OPEL ASTRA 1.7CDTI ISUZI FULL OPREMA

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 22:27 Vetura , Kumanovë

Citroen C5 2.2HDI Exlusive BG tabli

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 19:50 Vetura , Kumanovë

Citroen C5 2.2HDI Exlusive BG tabli

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 10:32 Vetura , Kumanovë

Renault Grand Scenic 1.9dci dinamique 88kw-05

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 12:35 Vetura , Veles

MAZDA 3 1.6HDI 108ks

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 16:14 Vetura , Manastir

AUDI A4 1.9 TDI 96KW VO PERFEKTNA SOSTOJBA -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 19:11 Vetura , Shkup , Centar

Peugeot 307 1.4HDI 70HP -04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Sht 13:40 Vetura , Koçan

AUDI A6 S-line 2,5 TDI 180 KS -01

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 13:41 Vetura , Prilep

VW POLO 1.4 -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 04:05 Vetura , Prilep

VW POLO 1.4 -98

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 19:56 Vetura , Vallandovë

VW Golf 4 FULL OPREMA -01

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 21:28 Vetura , Kumanovë

Renault Megane 1.6 - 96

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 15:26 Vetura , Koçan

SEAT CORDOBA 1,4 TDI -05 kupena od KA-DIS

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj серво пумпа | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione