Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

BMW , 214
Audi , 21
Peugeot , 19
Renault , 14
Opel , 11
Citroën , 7
Ford , 7
Seat , 6
Nissan , 4
MINI , 3
Škoda , 3
Volvo , 3
Mazda , 2
Toyota , 1
Suzuki , 1
Fiat , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 7 bmw , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: 7 bmw | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 03:16 Vetura , Shkup , Karposh

BMW X5 Xdrive 4X4 3.0D M57

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:48 Shitorja Vetura , Ohër

BMW 530D 2011

17 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:06 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 15:29 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 e-HDi Automatik 7 Sedista

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 04:46 Vetura , Shkup , Karposh

BMW 216d

21 000 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Nën 19:55 Shitorja Vetura , Shkup , Gazi Babë

VW Passat 2.0tdi 2007 full oprema 6 brzini prekrasen

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 09:58 Vetura , Shkup , Aerodrom

BMW 2

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Nën 10:52 Shitorja Vetura , Shkup , Gazi Babë

NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 7 MESTA BIZNIS AVTO MIRO

14 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Nën 09:42 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

BMW X5 xDrive 3.0d 258hp EXPERIENCE 2014

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 16:41 Vetura , Shkup , Karposh

BMW 118 d 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 10:39 Shitorja Vetura , Kumanovë

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 10:26 Vetura , Kumanovë

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 10:17 Shitorja Vetura , Kumanovë

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 10:52 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 CDTI 110KW.4X4 7-SEDISTA FUL OPREMA

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 14:14 Shitorja Vetura , Kumanovë

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 17:18 Vetura , Shkup , Gazi Babë

RADIO SO NAVI, ANDROID (GOLF,POLO,TIGUAN,PASSAT,TOURAN,CC)

7 500 MKD

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 19:45 Shitorja Vetura , Kumanovë

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 13:13 Shitorja Vetura , Ohër

OPEL CORSA 1.2 80 KS TWINPORT KLIMATRONIK - 07.MT Auto

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
11 Nën 11:18 Shitorja Vetura , Ohër

Toyota RAV4 2.2 D 136 KS 140000 KM 4X4 - 07..MT Auto

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
11 Nën 11:14 Shitorja Vetura , Ohër

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
08 Nën 07:43 Shitorja Vetura , Shkup

SEAT LEON 1.0 TSI 115KS 6M/T STYLE 2018G 66.000KM!!

13 490 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Nën 13:34 Vetura , Gostivar , Vrapçisht

BMW M340i GARAZIRANO

48 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Tet 10:12 Vetura , Shkup

Se prodava BMW X3

16 000 MKD

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 12:36 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 12:35 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Mitsubishi Colt 1.3 benzin facelift full opr. model 2009

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Tet 12:30 Shitorja Vetura , Prilep

BMW 740d xDrive M Sport

53 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 15:13 Vetura , Shkup , Centar

Се продава BMW X1 SDRIVE

22 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 17:10 Vetura , Gostivar

BMW 320 M-Packet 2015

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 11:00 Vetura , Shkup , Aerodrom

AUDI A3 2.0 TDI 150KS 152 000KM

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 20:46 Vetura , Shkup , Kisella Voda

OPEL ASTRA GTC 1.4 BENZIN PLIN 90KS PRV SOPSTVENIK OD MK 08G

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 08:57 Shitorja Vetura , Shkup

BMW X1 xdrive 2.0 d CH

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 20:45 Vetura , Tetovë

Bmw x5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 13:23 Vetura , Gostivar

Bmw F10

11 111 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 09:45 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

BMW F10 525D 204ks navi xenon shiber koza 2011

13 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 18:33 Vetura , Kumanovë

Mercedes Benz GLK 250

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 14:56 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

BMW 320D 163ks 6 brzini moznost na rati 2007

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 22:54 Vetura , Tetovë

BMW X5 2015

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 09:21 Vetura , Shkup , Karposh

BMW 320 cabrio

14 200 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 23:48 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

BMW X3 LUXURY 2.0d 184ks 2013g PANORAMA NAVI

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 15:58 Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

BMW 535I F10 M paket fabricki stage2+ MHD XHP

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 21:02 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Audi Q7 3.0 TDI 2007

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 12:50 Vetura , Tetovë , Bërvenicë

Bmw x5 3.0d 7 sedista full oprema

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 18:03 Vetura , Prilep

Range Rover Sport 3.0d-292ks.

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Jan 14:54 Vetura , Shkup , Centar

BMW 530 diesel M paket 2007 automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:32 Vetura , Tetovë , Bërvenicë

Bmw x5 3.0d xDrive 7 sedista full oprema

13 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 20:40 Vetura , Tetovë , Bërvenicë

Bmw x5 3.0d xDrive 7 sedista full oprema

13 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 09:20 Vetura , Tetovë , Bërvenicë

Bmw x5 3.0d xDrive 7 sedista full oprema

13 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 13:04 Vetura , Tetovë , Bërvenicë

BMW X5 3.0d xDrive full oprema.

13 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj 7 bmw | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione