Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

BMW , 972
Peugeot , 34
Audi , 31
Opel , 23
Renault , 22
Citroën , 21
Ford , 14
Nissan , 9
Seat , 9
Fiat , 5
Mazda , 4
Toyota , 4
Hyundai , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Chevrolet , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 320 , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Bmw 320 | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 08:31 Shitorja , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska uvoz Germanija

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:31 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 23:53 Shitorja ,

Bmw 320 dizel redizajn registrirana do 05.2023 servisirana

3 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 14:46 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 14:45 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw unikat uvoz Belgija

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 12:29 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 12:28 Shitorja , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska nova

7 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 12:28 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks servisna kniska perfektna

7 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 11:51 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 11:51 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 11:50 Shitorja , ,

Citroen C1 1.0 50kw servisni dokumenti unikat

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 10:52 Shitorja ,

VW Passat 1.9 TDI 105ks Xsenon navi uvoz CH 07 MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 14:49 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi 116000km perfektna

5 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Qer 13:16 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 12:35 Shitorja , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 12:34 Shitorja , ,

Peugeot 5008 1.6 hdi 80kw perfektna

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 12:34 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.4 16V servisna kniska perfektna

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 09:36 Shitorja , ,

Audi A3 2.0tdi 140ks perfektna servisna so kniska

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 07:48 Shitorja ,

Opel Corsa 1.2 80ks benzin plin 126000km 2008 Mt Auto

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Qer 15:36 Shitorja ,

Renault Modus 1.2 75ks 138000km dynamic 10 MT Auto

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Maj 20:49 ,

Bmw 320

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 20:52 Shitorja ,

Citroen C3 1.1 60 KS 186000 KM NOV - 07.MT Auto

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 20:25 Shitorja ,

Mercedes Benz C 220 CDI 170 KS Elegance Koza nov 08 MT Auto

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 20:19 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Qer 11:31 , ,

BMW 320 Automatik

6 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 11:31 ,

Porsche Panamera 4.8 4S full oprema GTS limited edition11

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 00:26 , ,

Passat B5 1.9 tdi 101ks PD motor klimatronik

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 08:45 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 tdi 143ks 181000km unikat uvoz Ch 2009 MT Auto

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 11:38 ,

Bmw-320

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Qer 23:52 Shitorja ,

BMW 320D 163ks pdc unikat nova uvoz Ch 2006 Mt Auto

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 18:19 Shitorja ,

Bmw 320 dizel facelift 130kw 177ks 2010

8 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 18:16 Shitorja ,

Bmw 320 dizel 135kw 2012 kako nova

14 199 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 21:36 Shitorja ,

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 07..MT Auto

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 14:14 Shitorja ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 14:13 Shitorja ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 14:07 Shitorja ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks elegance navi pdc 2008 MT Auto

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 14:00 Shitorja ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 13:49 Shitorja ,

BMW 320D 163ks nov uvoz 130000km 2006 MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 13:48 Shitorja ,

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Qer 13:45 Shitorja ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 150.000km 2009 MT Auto

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 13:42 Shitorja ,

Mazda 2 1.4d 70ks 133000km nova 2010 MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 13:41 Shitorja ,

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks tekna nov 2009 MT Auto

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 13:40 Shitorja ,

Chevrolet Aveo 1.2 85ks benzin i plin 177.000km 2011 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 13:37 Shitorja ,

BMW 530 D 218ks koza xenon navi m paket 2005 MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 320 | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione