Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2772
Opel , 111
BMW , 89
Audi , 89
Peugeot , 51
Renault , 45
Citroën , 40
Ford , 40
Seat , 34
Fiat , 31
Alfa Romeo , 20
Mazda , 11
Škoda , 10
Nissan , 9
Kia , 8
Toyota , 7
Chevrolet , 6
Hyundai , 4
Volvo , 4
Lancia , 3
Suzuki , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Smart , 2
Daewoo , 2
Jeep , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Jaguar , 1
Pontiac , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe GOLF 5 , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: GOLF 5 | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:33 Shitorja ,

Golf 5 1.9 tdi klimatronic 2006 Avto Niki

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:55 Shitorja ,

Seat Leon 1.9 tdi stylance kako nov 09.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:16 Shitorja ,

Citroen C3 1.2 60 KS 173000 km nov 10 MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:15 Shitorja ,

Mazda 2 1.3 86 KS 154000 km uvoz CH 09 MT Auto

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:01 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:40 Shitorja ,

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:38 Shitorja ,

Peugeot 508 2.0hdi 140ks navi pdc lux 2012 MT Auto

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:37 Shitorja ,

Kia Ceed 1.6 CRDI 90ks fejslift 2011 MT Auto

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:34 Shitorja ,

Citroen C3 1.4hdi 70ks exclusive 2010 MT Auto

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:30 Shitorja ,

Citroen C3 1.2 60ks 166000km nov 2013 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:25 Shitorja ,

Mazda 2 1.4d 70ks 133000km nova 2010 MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:13 Shitorja ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:24 ,

VW Golf 5 GT SPORT 4x4

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 19:03 ,

Seat Leon Cupra 240ps

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 18:16 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 15:20 , ,

Golf 5 2.0 TDI 140ks 4 motion

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 15:13 , ,

Gol 5 GT 1.9 TDI 105KS

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 14:38 Shitorja ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 66KW (90KS) 2006 GODINA

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 08:14 , ,

GOLF 5 2.0 TDI 140KS 4 MOTION

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 08:14 , ,

GOLF 5 GT 1.9 TDI 105KS

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 08:12 Shitorja ,

GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2008 GODINA

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Gush 13:50 ,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 12:27 Shitorja , ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks GOAL verzija

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 18:12 ,

GOLF 7 1.6 TDI 77kw BLUEMOTION 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 10:32 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 66kw 2007 AVTOCENTAR

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 10:29 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw karavan 2008 AVTOCENTAR

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 10:24 Shitorja ,

VW Golf 2 1.6 td 1988

2 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 17:14 ,

VW Golf 5 TDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 16:13 , ,

Golf 5

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 12:26 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks moznost na rati 2005

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 09:53 Shitorja , ,

VW Golf VI 1.6tdi united 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 15:41 , ,

Golf 5 GTI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 11:50 , ,

Golf 5 GTI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj GOLF 5 | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

golf 5 GOLF 5 Golf 5 golf 5 Golf 5 golf 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 Golf 5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione