Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 7998
Opel , 201
Audi , 171
BMW , 168
Ford , 88
Peugeot , 79
Renault , 75
Citroën , 62
Fiat , 56
Seat , 55
Alfa Romeo , 32
Škoda , 21
Toyota , 19
Nissan , 18
Mazda , 14
Chevrolet , 10
Hyundai , 9
Dodge , 8
Kia , 7
Volvo , 6
Suzuki , 5
Smart , 5
Yugo , 4
Jeep , 4
Lancia , 4
Daewoo , 3
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Rover , 2
Honda , 2
Porsche , 2
MINI , 1
Lada , 1
Ssangyong , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Golf | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Gush 11:51
Линк
,

Golf VI

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 13:50
Линк
,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Gush 14:16
Линк
,

Fiat 500 1.2 automatic 2011 12

6 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Dje 23:05 Shitorja ,

VW GOLF 2.0 SDI 75 ks. 2005 god

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:16 , ,

Golf 6 1.6 DSG 2011 10

8 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:16 , ,

Golf 7 2.0 tdi

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:47 ,

Se prodava

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:25 Shitorja ,

VW GOLF 7 1.6TDI CUP FULL OPREMA-15

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:16 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:16 Shitorja ,

VW GOLF VI 2.0TDI COMFORTLINE-10

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 Shitorja , ,

VW GOLF 5 1.9TDI GOAL -07

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 ,

ITNO SE PRODAVA SEAT IBIZA *EKONOMICNA*

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 14:35 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 TDCI 158000km unikat

7 199 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:21 Shitorja ,

Volkswagen Golf 7 1.6TDI 77kw 2013

11 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:08 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:17 ,

Extra Golf 2.0 TDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:12 ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:50
Линк
, ,

Seat Leon 1.2 tsi 86hp experience Full oprema

8 599 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:22 , ,

VW Golf 6 GTI edition 35 so 350ks

13 990 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:12 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 17:24 ,

FIAT DOBLO 1.4 BENZIN/PLIN / MOZI I ZAMENA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 12:28 ,

VW Golf 3 benzin i plin 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 12:26 ,

Audi a6 3.0 tdi Quattro MATRIX

22 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 12:20 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.4 16V servisna kniska perfektna

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 12:20 Shitorja , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 12:19 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 12:19 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 11:54
Линк
,

VW Golf VI

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 11:54 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Gush 11:54 Shitorja , ,

Skoda Roomster 1.4TDI 59kw nova 122000KM

4 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Gush 11:51
Линк
,

Golf VI

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 11:14 , ,

VW golf 7 2.0 tdi DSG

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 11:05 , ,

VW Golf 6 benzin 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 10:47 ,

VW Golf 5 Prva Raka

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Gush 10:44 Shitorja , ,

VW Golf 7.5 1.6TDI 115HP highline registrirana

12 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 10:07 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilank 6meseci garancija

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 10:03 Shitorja , ,

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano sest meseci garancija

15 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gush 10:02 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6 meseci garancija

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 09:43 Shitorja , ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ks Auto Kodeks

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 09:34 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 09:32 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

Golf 7 golf Golf golf 5 GOLF 5 golf golf 4 Golf Golf 7 golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione