Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Honda , 484
Peugeot , 11
Audi , 7
Rover , 7
Toyota , 6
BMW , 5
Opel , 4
Nissan , 3
Seat , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Mazda , 2
Škoda , 2
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Dodge , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Lexus , 1
Renault , 1
Volvo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Honda , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Honda | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:51 , ,

Honda Insight 1.3 Hybrid

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 16:44 , ,

Honda Accord 2.2i cdti 140ps 103kw

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 12:01 ,

Peugeot 2008 Crossover benzin plin kupen vo Mk

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Qer 21:47 , ,

Honda Accord 2005 godina od prv gazda

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 20:16 Shitorja , ,

Honda Jazz 1.4i 2008 Autobern

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 23:15 Shitorja , ,

Honda Civic 2.2 d 2008

5 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 12:27 Shitorja ,

HONDA JAZZ 1.2BENZIN 57KW 2007 GODINA

3 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 18:02
Линк
, ,

Honda

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 08:57 , ,

Seat MII 1.0 MPI 60KS benzin plin 2015 91.000km

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Qer 18:35 ,

HONDA CIVIC 2.2 i-CDTI SPORT EDITION 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 20:46 , ,

Honda Civic 2.2 icdti 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 14:12 , ,

Honda Accord 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 17:01 , ,

Mazda CX7 benzin plin 260ks 6M/T premium MK

8 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 12:14 , ,

Honda CR-V 2002 benzin i plin

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 16:46 , ,

Honda hybrid

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 16:42 ,

2 Honda CR-V 2016 dizel 4x4 automat manual

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 00:52 , ,

Avto Dado Skopje

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Maj 22:28 , ,

Honda Accord Vtec 2000 2.0ES Automatic Benzin Pling TNG

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 12:39 , ,

Lexus CT 200h 1.8 hybrid 122ks automatic

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Maj 14:06 , ,

Honda Civic 2.2 cdti 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 14:11 , ,

Honda hybrid

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 17:37 , ,

Honda Civic 2.2 CDTI Sport Edition

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 04:08 ,

Honda Civic 1.8 i-vtec 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 18:39 ,

Honda Accord Coupe 2010

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Pri 20:37 Shitorja , ,

Honda Civic 2.2i-dtec 150ks 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 15:23 , ,

Honda Civic

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 08:48 ,

Renault Captur crossover limited edition benzin kupen MK

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Mar 17:33 , ,

Honda Civic 1996

1 200 EUR Намалена цена

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Mar 11:53 , ,

Honda Civic 2.2 iCDTi koza registrirana full

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 17:33 , ,

Honda Civic EG 1.5 benzin i plin

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 10:30 , ,

Honda Civic 2008 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 16:36 , ,

Honda Legend 3.5 V6 AWD V-TEC 2008

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 11:29 , ,

Honda civic 2.2

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 10:46 , ,

Honda civic

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 21:29 ,

Honda accord

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 12:45 ,

Honda Civic 2.2

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Honda | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Honda во категорија Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Honda во категорија Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • honda во категорија Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • honda во категорија Vetura | Fiat | Stilo
  • honda во категорија Vetura | Honda | Insight
  • Honda во категорија Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | MT
  • Honda во категорија Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • Honda во категорија Vetura | Audi | RS6 | RS-модели
  • Honda Civic во категорија Vetura | Nissan | Patrol
  • honda во категорија Vetura | Volvo | C30

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione