Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Peugeot , 425
Opel , 13
Audi , 11
Ford , 8
Toyota , 7
BMW , 6
Citroën , 6
Fiat , 5
Nissan , 5
Mazda , 4
Seat , 4
Hyundai , 3
Kia , 2
Lancia , 2
Suzuki , 2
Chevrolet , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Volvo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Peugeot 407 , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Peugeot 407 | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:55 Shitorja ,

Seat Leon 1.9 tdi stylance kako nov 09.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:17 Shitorja ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D 140 KS 4X4 NOV - 08.MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:17 Shitorja ,

VW GOLF 1.6 TDI HIGHLINE NAVI UNIKAT NOV - 10.MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:16 Shitorja ,

Citroen C3 1.2 60 KS 173000 km nov 10 MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:15 Shitorja ,

Mazda 2 1.3 86 KS 154000 km uvoz CH 09 MT Auto

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:08 Shitorja ,

FORD FIESTA 1.4 95 ks BENZ-PLIN 129000 KM - 10.MT Auto

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:05 Shitorja ,

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 105 KS EU5 PDC UVOZ CH - 09.MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:03 Shitorja ,

VW Passat 1.9 TDI 105ks Xsenon navi uvoz CH 07 MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:01 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:57 Shitorja ,

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 07..MT Auto

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:56 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI 143ks navi PDC unikat nova 2009 MT Auto

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:55 Shitorja ,

FIAT 500 1.4 100 KS SPORT KOZA - 09..MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:51 Shitorja ,

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:50 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 70ks 109000km nova 2010 MT Auto

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:46 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3cdti 95ks fejslift euro 5 2012 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:45 Shitorja ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2008 MT Auto

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:44 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 80ks 177.000ks nova 2009 MT Auto

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:43 Shitorja ,

Alfa MiTo 1.3 JTDm 90ks 6 brzini 2010 MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:42 Shitorja ,

Opel Corsa 1.2 80ks nov uvoz 2008 MT Auto

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:40 Shitorja ,

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:38 Shitorja ,

Peugeot 508 2.0hdi 140ks navi pdc lux 2012 MT Auto

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:37 Shitorja ,

Kia Ceed 1.6 CRDI 90ks fejslift 2011 MT Auto

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:36 Shitorja ,

Toyota Yaris 1.0 70ks 80000km nova 2009 MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 13:35 Shitorja ,

Fiat Grande Punto Evo 1.4 80ks 168.000km 2011 MT Auto

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:34 Shitorja ,

Citroen C3 1.4hdi 70ks exclusive 2010 MT Auto

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:30 Shitorja ,

Citroen C3 1.2 60ks 166000km nov 2013 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:28 Shitorja ,

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks tekna nov 2009 MT Auto

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:27 Shitorja ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 150.000km 2009 MT Auto

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:27 Shitorja ,

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:25 Shitorja ,

Mazda 2 1.4d 70ks 133000km nova 2010 MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:23 Shitorja ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:21 Shitorja ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:13 Shitorja ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:54 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:53 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:27 , ,

Peugeot 407 2.0 16v

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Peugeot 407 | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione