Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Yugo , 545
Zastava , 339
Lada , 41
Fiat , 6
Ford , 4
Citroën , 3
Opel , 3
Renault , 3
Škoda , 2
Audi , 1
BMW , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Saab , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe YUGO ILI ZASTAVA , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: YUGO ILI ZASTAVA | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 03:23 , ,

Zastava Skala -55

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:58 ,

Zastava 101

600 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 00:57 ,

Zastava 101 GT- 55

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 17:31 , ,

Yugo 55 coral

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 19:03 ,

Zastava 850 1985 so pominati 17950km

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 12:32 ,

YUGO 55 od prv sopstvenik

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Pri 14:13 ,

Zastava 101 so italijanski motor star tip 1977

600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Pri 20:50 , ,

Продавам Yugo 45

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 19:56 , ,

PRODAVAM YUGO 1.1 VO SUPER SOSTOJBA

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 19:44 , ,

PRODAVAM YUGO 1.1 VO SUPER SOSTOJBA

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 02:04 , ,

Se prodava Zastava 101 Mediteran itno!

18 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Pri 21:47 , ,

Zastava 101 Mediteran

18 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Pri 18:42 , ,

prodavam yugo

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 18:30 , ,

Yugo 55 sočuvano

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Pri 11:21 ,

Zastava 850 Fico kombe 750 850ak

5 150 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Mar 18:16 ,

Se prodava yugo 45

350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 08:13 ,

Zastava 101 1994

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 00:36 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

999 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 18:45 , ,

Zastava 125 p

500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Mar 08:50 , ,

Prodavam zaribano yugo 55 dobra skolka so prevod

7 000 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 19:15 , ,

Zastava 101 so Atest Plin

400 EUR Намалена цена

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Shk 23:55 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

543 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 21:44 ,

Yugo 55

13 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 19:14 , ,

Mercedes E220 CDI

2 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Shk 01:11 , ,

Se prodava Zastava 128 vo vozna sostojba cena 500 evra

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 01:10 , ,

Se prodava Zastava 128

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 01:10 , ,

Se prodava Zastavs 128 socuvana

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 22:45 ,

ZASTAVA 750 SE 1981

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Shk 13:21 ,

LADA NIVA 4X4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Shk 22:27 , ,

ZASTAVA 101

300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 02:00 ,

Zastava

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Shk 02:00 ,

Zastava

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 09:56 , ,

Yugo EFI -03

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Jan 01:55 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

45 676 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 16:01 , ,

Zastava 101 Mediteran i Zastava 101 limuzina

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Jan 17:40 ,

Yugo 45 se prodava

250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 10:59 , ,

Prodavam Yugo Florida bordo boja

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Dhj 22:31 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 MKD

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 19:44 ,

Yugo 2008 GODINA BENZIN KAKO NOVOO!!

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Dhj 17:58 , ,

Audi A3 1.9 tdi

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 21:57 ,

yugo 1.6 90kw

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 19:41 ,

Yugo 1.1i 2002god.so 74.000km.fabrika

899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Dhj 18:15 ,

Се продава Yugo 45.

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Dhj 17:07 , ,

Otkupuvam skoda felicia,felicija,yugo,jugo ,101,punto,corsa

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Dhj 15:41 , ,

Zastava 101

18 000 MKD

Viti: 1988
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Dhj 18:05 , ,

Zastava 101 82 god

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj YUGO ILI ZASTAVA | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione