Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Audi , 6730
Opel , 190
BMW , 164
Peugeot , 98
Ford , 73
Renault , 73
Citroën , 61
Seat , 51
Fiat , 42
Alfa Romeo , 34
Toyota , 26
Nissan , 23
Mazda , 16
Škoda , 12
Hyundai , 12
Land Rover , 10
Kia , 9
Volvo , 9
Porsche , 7
Suzuki , 4
Dodge , 4
Honda , 4
Lancia , 4
Jeep , 3
MINI , 2
Jaguar , 2
Rover , 2
Chevrolet , 2
Lexus , 2
Chrysler , 1
Lada , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
GMC , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: audi | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Qer 15:09
Linku:
, ,

Audi A6 3.0tdi quattro s line full oprema

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 10:43
Linku:
Shitorja , ,

Audi A4 Avant business line 2.0tdi 150hp registrirana

18 499 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 13:05
Linku:
,

Audi A4 X2 SLine 2.0tdi 190ks 66.000km

29 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Dje 22:42 Shitorja , ,

AUDI Q7 3.0 TDI (232Ps)QUATTRO 2007 Go FULL OPREMA

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:45 ,

Audi A6

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:04 ,

Audi A6 S-Line Quatrro V6

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:37 Shitorja , ,

Mercedes Benz E 220 CDI avandgard led Avto Miro

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

Tikan automobile

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:03 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6 HDI Avto Miro

8 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:02 Shitorja , ,

Skoda Octavia 1.6 TDI greenline ambition Avto Miro

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:03 Shitorja ,

Audi A3 S line quattro 2011 fabrika Perfect Auto

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:57 , ,

Audi A3 1.6 tdi 110hp euro6 Attraction Ultra 15

12 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:31 Shitorja , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska uvoz Germanija

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:31 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 23:16 ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 20:53 , ,

Audi A6 2.0 tdi

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 18:30 Shitorja ,

Audi A5 3.0tdi quattro 245ks automatic sport 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 18:26 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 tdi 143ks ambition sedan 2009

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 16:22 Shitorja ,

Audi A3 1.9tdi 105ks Sline sportpaket plus 2010

6 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 15:37 , ,

Audi A4 perfectno

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 15:27 , ,

Audi Q7 3.0 tdi quattro neuvezena

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 14:54 ,

Audi A4 All road Quatro 2.0

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 14:46 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 14:45 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw unikat uvoz Belgija

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 12:56 Shitorja ,

Audi Q5 3.0tdi 2xS Line 300ps CH

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 12:49 Shitorja ,

AUDI A4 avant 2.7 tdi Automatic CH 8 brzini

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 12:44 Shitorja , ,

Audi A7 3.0TDI (245 PS) "Quattro" ������

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 12:29 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 12:28 Shitorja , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska nova

7 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 12:28 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks servisna kniska perfektna

7 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 11:51 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 11:51 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 11:50 Shitorja , ,

Citroen C1 1.0 50kw servisni dokumenti unikat

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 10:52 Shitorja ,

VW Passat 1.9 TDI 105ks Xsenon navi uvoz CH 07 MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 09:58 , ,

Audi A5 3.0 tdi 2012 extra sacuvana so full servis

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 09:55 Shitorja ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 09:37 Shitorja ,

Renault Captur 1.5dci 90ks avtomatic navigacija Vip Auto

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 01:20 Shitorja , ,

Audi A3 1.9 tdi 2005 Godina

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 01:19 Shitorja , ,

Audi A4 B7 1.9 tdi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 21:53 , ,

Audi A3 1.9 110ks

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 20:27 , ,

Audi A4 2.0tdi

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 19:53 , ,

AUDI Q3 Porsche Skopje

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 18:19 , ,

Audi A8 4.2 tdi quattro 2013 full

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 16:24 ,

Audi S5 4200ccm V8

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Qer 16:18 Shitorja ,

AUDI A3 1.6tdi 105ks 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Qer 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 15:31
Linku:
, ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 14:49 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi 116000km perfektna

5 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Qer 13:16 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione