Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Citroën , 2982
Opel , 100
Peugeot , 86
Audi , 74
Ford , 45
BMW , 43
Fiat , 36
Renault , 33
Toyota , 23
Seat , 19
Nissan , 18
Hyundai , 13
Mazda , 11
Škoda , 6
Kia , 4
Volvo , 4
Daewoo , 3
Jeep , 3
Lancia , 3
Suzuki , 3
Chevrolet , 2
Lada , 2
Yugo , 2
Acura , 1
Dodge , 1
GMC , 1
Honda , 1
Lexus , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Zastava , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe citroen , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: citroen | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:32 , ,

Citroen C3 1.4i 54kw/73hp 2010g EXCLUSIVE UNIKAT!!!

5 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:26 ,

Citroen C1 Prva boja Registriran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:14 ,

Citoen Berlingo 1.6 hdi

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:37 Shitorja , ,

Mercedes Benz E 220 CDI avandgard led Avto Miro

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

Citroen DS3 1.6

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

Tikan automobile

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

CITROEN DS3 1.6

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:03 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6 HDI Avto Miro

8 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:02 Shitorja , ,

Skoda Octavia 1.6 TDI greenline ambition Avto Miro

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:01 ,

Peugeot 2008 Crossover benzin plin kupen vo Mk

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Korr 23:50 Shitorja ,

Citroen C4 Grand Picasso sedum sedista 1.6hdi registrirana

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 22:22 , ,

Citroen C3 1.4i 54kw/73hp 2010/11 EXCLUSIVE UNIKAT

5 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 16:21 Shitorja ,

Citroen C4 1.6HDi 90ks moznost na rati 2006

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 14:54 Shitorja ,

Citroen C3 societe 1.6 bluehdi 100hp feel

10 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Korr 11:56 , ,

Citroen C4

3 200 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 11:51 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 11:50 Shitorja , ,

Citroen C1 1.0 50kw servisni dokumenti unikat

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 09:37 Shitorja ,

Renault Captur 1.5dci 90ks avtomatic navigacija Vip Auto

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 01:18 Shitorja , ,

Citroen C4 Cactus Facelift 1.5 hdi 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 16:49 , ,

Citroen C3 1.4 benzin metan 2008 klima kako novo full

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Qer 15:50 , ,

Citroen Saxo 1.5 dizel prv gazda kupen vo Mk

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 15:48 , ,

Ford Tranzit 2.2dtdi active bus 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 14:49 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi 116000km perfektna

5 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Qer 13:50 Shitorja , ,

Citroen DS4 1.6e-hdi 82kw euro 5 Auto Kodeks

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 12:56 Shitorja ,

Peugeot 5008 1.6 bluehdi 120ks 7sedista active Vip Auto

21 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 12:02 Shitorja ,

Citroen C Elysee 2019 full oprema 85000km

9 899 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Qer 12:37 Shitorja ,

Citroen C4 Picasso 1.6 hdi 110ks 2007 maks oprema

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 07:42 Shitorja , ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano sest meseci garancija

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 07:39 Shitorja ,

Toyota Avensis 2.0 D-4D 143ks executive 2016 69.000km

16 390 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Qer 07:30 Shitorja ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D 125KS EXECUTIVE 2015G 76.000KM!

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Qer 15:13 ,

Citroen Xsara 1.9d registrirana

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 13:06 Shitorja ,

Citroen C5 1.6 hdi 80kw 2010 Avtocentar

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 12:45 Shitorja ,

Citroen C2 1.4 HDI 50kw 2004 Avtocentar

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 12:16 Shitorja ,

Citroen C3 2013g. Exlusive (1+1) tovaren

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Qer 09:52 Shitorja , ,

AUDI A4 2.0 tdi automatik 2011 Avto Miro

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 09:46 Shitorja , ,

AUDI A5 2.0 tdi S tronic 2018 Avto Miro

33 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Qer 21:48 ,

Citroen Berlingo 1.4 75hp 2000g TOP SOSTOJBA !!!

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 20:52 Shitorja ,

Citroen C3 1.1 60 KS 186000 KM NOV - 07.MT Auto

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 20:19 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Qer 11:39 Shitorja , ,

Peugeot 3008 1.6 HDI automatik Avto Miro

19 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 09:45 Shitorja ,

Citroen C1 1.0i 50kw registriran Perfect Auto

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj citroen | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione