Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Fiat , 1637
Opel , 149
Audi , 75
BMW , 59
Peugeot , 57
Ford , 46
Renault , 46
Citroën , 38
Seat , 30
Alfa Romeo , 24
Nissan , 14
Toyota , 12
Mazda , 10
Škoda , 9
Kia , 7
Hyundai , 5
Lancia , 5
Suzuki , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Daewoo , 1
Yugo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat punto , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: fiat punto | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 08:10 , ,

Se prodava Fiat Grande Punto 1.4 benzin/plin

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:49 , ,

Fiat Grande Punto evo 1.2 benzin 2010 kako novo

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:34 Shitorja ,

Punto Evo 1.3 mjet 90ks 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:33 , ,

FIAT PUNTO EVO 1.4 I -BENZIN- 57KW CNG FABRICKI FULL OPREMA

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:25 , ,

Fiat Punto

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:46 Shitorja , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:46 Shitorja , ,

Peugeot 5008 1.6 HDI 80kw perfektna

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:51 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:46 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Qer 21:51 ,

Fiat Punto 3 1.2 44kw benzin i plin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Qer 13:09 , ,

Fiat Punto 1.2 motor 2000

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 09:40 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw unikat uvoz Belgija

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Qer 09:40 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Qer 08:08 ,

Fiat Doblo 1.4 benzin i plin moze zamena

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 04:26 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 02:12 Shitorja ,

Seat ibiza 1.9tdi Fr reg na mk tabli 2008

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 20:16 Shitorja , ,

Fiat Punto Evo 1.2i plin

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 19:32 , ,

Fiat Grande Punto 1.3mjet 2010 euro 5

4 499 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 13:32 Shitorja , ,

Fiat Punto Evo 1.3 dizel 2010 Avto M&S

3 790 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 12:53 Shitorja , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska nova

7 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 12:52 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Qer 11:38 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Qer 09:28 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6HDI 116000km Perfektna

5 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 16:49 Shitorja ,

Fiat Grande Punto 1.3JTD avtomatik tiptronik

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 01:20 ,

Fiat Punto so defekt motor i ne vleguva vo 3ta

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 23:10 ,

FIAT PUNTO 1.2 benzin metan perfektno

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 09:53 Shitorja ,

Fiat Punto 1.2benzin full Germanija Avto Niki

3 190 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Qer 09:50 Shitorja ,

Fiat Punto 1.2i benzin full novo Germanija

2 590 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 11:01 , ,

Fiat Punto Evo 1.3jtd

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 07:49 Shitorja , ,

Fiat Punto Tng 2018 neuvezeno od prv sopstvenik

7 390 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Qer 11:02 Shitorja ,

Fiat Punto Evo1.4i Metan CNG 2012

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 14:29 Shitorja ,

Fiat Punto 1.2 60 ks TNG Ured 2001

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 14:04 Shitorja ,

Fiat Grande Punto 1.2 70ks 142000km 2007 MT Auto

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Qer 13:31 Shitorja ,

Fiat Grande Punto Evo 1.4 80ks 168.000km 2011 MT Auto

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 12:27 Shitorja ,

Fiat Grande Punto 1.4 benzin 95ks 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj fiat punto | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione