Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3032
Opel , 127
Audi , 102
BMW , 79
Peugeot , 62
Renault , 57
Citroën , 47
Ford , 46
Seat , 35
Fiat , 29
Alfa Romeo , 24
Toyota , 17
Nissan , 12
Mazda , 11
Škoda , 9
Hyundai , 6
Volvo , 6
Kia , 5
Daewoo , 3
Lancia , 3
Chevrolet , 3
Suzuki , 2
Honda , 2
Yugo , 2
Smart , 2
Chrysler , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Jeep , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4 , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: golf 4 | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:28 , ,

VW Golf 6 1.6tdi bluemotion 2011 Germanija nova kola

8 190 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

Tikan automobile

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:41 Shitorja , ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ks Auto Kodeks

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 18:30 Shitorja ,

VW Golf 2.0tdi 140ks comfortline navi full 2010

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:30 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6tdi 115ks blue tdi comfortline 2016

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 18:25 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0TDI 150KS 4X4 4MOTION HIGHLINE 2014

12 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 12:54 Shitorja ,

VW Golf 1.4tsi Ch 130.000km

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 12:02 , ,

Golf 4 1.9.TDI 90 KS 98 klima full

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 16:44 , ,

Golf 3 1.9 tdi 90ks 96 registriran 09.2022

1 299 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 15:24
Linku:
, ,

Golf 5 1.9 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 12:27 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 150ks

15 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Qer 11:58 Shitorja , ,

VW Golf 5 1.9 tdi perfekten 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 11:01 Shitorja , ,

VW Golf V 1.9tdi 105ks Tour Uvoz Germanija 2007

5 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 14:39 Shitorja , ,

VW Golf VI 1.6tdi 2012

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 13:31 Shitorja , ,

VW Golf VI 1.6tdi united 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 21:51 , ,

Vw Golf 6 1.6Tdi 105hp BlueMotion 2011 Germanija

8 190 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Qer 14:09 ,

Golf 4 1998

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Qer 12:51 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 66kw 2007 Avtocentar

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 22:18 ,

Seat Leon Model 2014 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 20:52 Shitorja ,

Citroen C3 1.1 60 KS 186000 KM NOV - 07.MT Auto

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 20:25 Shitorja ,

Mercedes Benz C 220 CDI 170 KS Elegance Koza nov 08 MT Auto

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 20:19 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Qer 11:08 , ,

VW Golf 6 2.0 highline

6 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 11:55 ,

VW Golf 7 1.6TDI facelift R-Line limited edition 16

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 11:43 ,

Deloi za Golf 4 benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 12:32 ,

Golf 3 1996 1.9 Dizel

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:29 ,

Golf 4 1.4 16v

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 14:03 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 2008 united perfect auto

5 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 23:52 Shitorja ,

BMW 320D 163ks pdc unikat nova uvoz Ch 2006 Mt Auto

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 18:15 Shitorja ,

VOLKSWAGEN GOLF 4 CABRIOLET 1.9TDI PROIZVEDEN 2000 GODINA

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 14:52 Shitorja ,

Volkswagen Golf 5 1.9 TDI goal

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 05:32 ,

Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Qer 18:23
Linku:
,

GOLF 4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Qer 23:21 , ,

Se prodava

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 21:36 Shitorja ,

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 07..MT Auto

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 19:30 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0tdi kako nov 157.000km

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 14:14 Shitorja ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 14:13 Shitorja ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 14:07 Shitorja ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks elegance navi pdc 2008 MT Auto

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 13:49 Shitorja ,

BMW 320D 163ks nov uvoz 130000km 2006 MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 13:48 Shitorja ,

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Qer 13:42 Shitorja ,

Mazda 2 1.4d 70ks 133000km nova 2010 MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 13:40 Shitorja ,

Chevrolet Aveo 1.2 85ks benzin i plin 177.000km 2011 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 13:33 Shitorja ,

Toyota Yaris 1.0 70ks 80000km nova 2009 MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Qer 13:31 Shitorja ,

Fiat Grande Punto Evo 1.4 80ks 168.000km 2011 MT Auto

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Qer 13:28 Shitorja ,

Citroen C1 1.0 70ks 98.000km nov uvoz CH 2007 MT Auto

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione