Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Opel , 188
Audi , 48
BMW , 42
Peugeot , 42
Renault , 33
Ford , 26
Citroën , 23
Seat , 22
Alfa Romeo , 21
Fiat , 19
Nissan , 9
Kia , 5
Mazda , 5
Toyota , 5
Škoda , 4
Hyundai , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Daewoo , 1
Lancia , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel frontera , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: opel frontera | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Dhj 07:44 ,

Opel Frontera 1999 dizel

6 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 09:45 Shitorja ,

Peugeot 308 1.6HDi 90ks *MOZNOST NA RATI* - 2009

4 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 11:51 ,

Opel Frontera 2.2 diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 17:35 Shitorja ,

BMW 320D 143ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 17:34 Shitorja ,

Renault Megane 1.9DCi *CABRIO* karmann AVTOMATIK - 2007

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Tet 23:12 Shitorja ,

Audi A3 1.9TDi 101ks *REG+SERV* MOZNOST NA RATI - 2003

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 13:05 Shitorja ,

Bmw X3 2.0D 150ks 6 brzini unikat moznost na rati 2007

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Tet 18:49 Shitorja ,

Audi A4 2.0TDi 143ks 6 brzini panorama moznost na rati

8 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 18:30 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.9 TDi - 105ks *MOZNOST NA RATI* - 2009

5 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 10:47 Shitorja ,

Mazda 2 1.4HDi 75ks *UNIKAT* MOZNOST NA RATI - 2009

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 21:29 Shitorja ,

Mazda 2 1.4HDi 75ks *UNIKAT* MOZNOST NA RATI - 2009

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 12:50 Shitorja ,

BMW 320D 177ks 6brzini *Facelift* - 2011 Moznost na rati

8 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 20:03 ,

Se prodava opel frontera 2.0i benzin plin.

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 17:14 Shitorja ,

Mercedes-Benz GLK 220CDI 4MATIC 170KS 7G TRONIC - 2010

13 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 21:01 Shitorja ,

Audi A6 2.0TDi 140ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2006

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 16:46 ,

Se otkupuvaat dzipovi terenci

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 15:46 Shitorja ,

AUDI A3 1.9TDi 105ks *PANORAMA* UNIKAT - 2009

7 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 15:23 Shitorja ,

AUDI A4 2.0TDI 8ventili 140ks 6brzini S-LINE - 08

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 00:03 Shitorja ,

BMW 320D 163KS 6BRZINI *FACELIFT* EURO 5 - 2011

8 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 23:55 Shitorja ,

VW Passat 6 1.9TDi 105ks UNIKAT - 2009

6 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 09:01 Shitorja ,

Peugeot 207 1.4HDi 75ks unikat 2010 moznost na rati

4 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 16:10 Shitorja ,

Opel Astra H 1.7 CDTI 101KS - 2006

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 23:57 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6HDi 90ks UNIKAT - 2008 - MOZNOST NA RATI

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 20:17 Shitorja ,

BMW 120D 163ks 6brzini UNIKAT - 06 - MOZNOST NA RATI

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 21:14 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 05 MOZNOST NA RATI

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 21:12 Shitorja ,

BMW X5 3.0D 235ks *KOZHA/NAVI* ZAMENA - 2008

11 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 16:52 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks UNIKAT - 2008 MOZNOST NA RATI

5 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 23:08 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0TDi 110ks HIGHLINE - 2010

7 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 20:07 Shitorja ,

Seat Leon 2.0TDi 140ks 6brzini - 2007

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj opel frontera | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione