Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

BMW , 19
Opel , 14
Peugeot , 12
Ford , 10
Audi , 9
Fiat , 9
Citroën , 8
Renault , 7
Kia , 6
Seat , 4
Chevrolet , 3
Nissan , 3
Hyundai , 2
Dodge , 1
GMC , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasat , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: pasat | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:25 , ,

Pasat B5 2.5 V6 150hp DIZELL

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:15 , ,

VW Pasat CC

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Pri 20:30 Shitorja ,

VW GOLF 1.6 TDI COMFORTLINE NOV -10..MT Auto

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 12:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:33 Shitorja ,

MINI COOPER D 1.6D 110 KS 121000 KM NOV - 09.MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Pri 20:38 , ,

Pasat b6

4 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 10:09 Shitorja ,

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 137000 KM - 10..MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 10:08 Shitorja ,

FIAT 500 1.2 70 KS PANORAMA 99000 KM - 10..MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Pri 10:07 Shitorja ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS 155000 KM 2010 MT Auto

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 10:07 Shitorja ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NOV 173000 KM - 08..MT Auto

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 10:06 Shitorja ,

MITSUBISHI COLT 1.1 75 KS 154000 KM 08 MT Auto

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 10:05 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS NOV UVOZ 2008 MT Auto

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 10:03 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 TDI 140 KS DSG NAVI NOV 2007 MT Auto

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 10:03 Shitorja ,

MERCEDES B 180 CDI 110 KS AVANTGARDE KOZA 2007 MT AUTO

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 09:46 Shitorja ,

Nissan qashqai 1.5 dci 106 ks 153000 km - 08.mt auto

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 09:45 Shitorja ,

Audi a4 2.0 tdi 140 ks s-line perfekten - 05.mt auto

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 09:45 Shitorja ,

Audi a3 2.0 tdi 140 ks sportback - 06.mt auto

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 09:44 Shitorja ,

FIAT SEDICI 1.9 JTDM 120 KS 4X4 NOV - 08..MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 09:43 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS PDC NOVA - 09..MT Auto

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 09:41 Shitorja ,

KIA PICANTO 1.1 65KS 5 VRATI KLIMA -08 MT Auto

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 09:39 Shitorja ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO 4X4 - 09.MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 09:38 Shitorja ,

KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 164000 KM NOV - 11.MT Auto

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 09:36 Shitorja ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 75 KS NOVO - 08.MT Auto

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 09:35 Shitorja ,

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 KS COMFORT - 07.MT Auto

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 09:33 Shitorja ,

HYUNDAI I20 1.2 80 KS 109000 KM - 10..MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 09:32 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS NAVI LED S-LINE -09 MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 09:31 Shitorja ,

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 116000 KM -07 MT Auto

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 09:31 Shitorja ,

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS PERFEKTNA - 08.MT Auto

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 09:30 Shitorja ,

OPEL CORSA 1.2 80 KS 110000 KM NOVA - 09.MT Auto

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 09:29 Shitorja ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 09:28 Shitorja ,

BMW X3 2.0D 150 KS 4X4 FEJSLIFT - 08...MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 09:27 Shitorja ,

SEAT IBIZA 1.2 70 KS BENZ-PLIN EURO-5 - 12..MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 09:27 Shitorja ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE - 07.MT Auto

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 09:25 Shitorja ,

CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 161000 KM -07.MT Auto

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 09:24 Shitorja ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI 70 KS 134000 KM -08.MT Auto

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 09:23 Shitorja ,

CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 09:20 Shitorja ,

BMW X3 2.0D 150 KS FEJSLIFT 4X4 175000 KM- 07.MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 09:19 Shitorja ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS - 08.MT Auto

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj pasat | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pasat во категорија Vetura
  • Pasat во категорија Vetura
  • Pasat во категорија Vetura
  • Pasat во категорија Vetura
  • Pasat во категорија Vetura
  • Pasat во категорија Vetura
  • Pasat во категорија Vetura
  • Pasat во категорија Vetura
  • pasat во категорија Vetura
  • Pasat во категорија Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione