Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Seat , 730
Opel , 138
Audi , 75
BMW , 53
Peugeot , 43
Ford , 41
Renault , 39
Citroën , 35
Fiat , 23
Alfa Romeo , 18
Nissan , 11
Mazda , 10
Toyota , 10
Kia , 6
Škoda , 6
Hyundai , 4
Honda , 3
Suzuki , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Lancia , 2
Daewoo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe seat leon , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: seat leon | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:24 , ,

Perfekten Seat Leon redovno servisiran i odrzuvan

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Shitorja , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:28 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:55 Shitorja ,

Seat Leon 1.9 tdi stylance kako nov 09.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:50 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 70ks 109000km nova 2010 MT Auto

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:23 Shitorja ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:20 Shitorja ,

Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:54 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:53 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:05 Shitorja , ,

Skoda Roomster 1.4TDI 59kw nova 122000KM

4 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Gush 19:03 ,

Seat Leon Cupra 240ps

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 17:20 ,

Seat Leon Cupra 2007

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 10:26 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Gush 10:08
Link:
, ,

Seat Leon 1.2 tsi 86hp experience Full oprema

8 599 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Gush 09:22 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

14 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Gush 09:04 Shitorja , ,

Seat Leon 1.9tdi 105ks navi Auto Kodeks

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 01:15 , ,

Seat Leon 1.9

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 23:46 , ,

Seat Leon 1.9TDI 77kw 2007 full oprema

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 16:35 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 registrirana

13 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 15:28 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.4 16V servisna kniska perfektna

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 19:41 , ,

Seat Leon FR 150ks 2021 so 14000 km

22 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Gush 19:28 , ,

Skoda Roomster 1.4 16V

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 15:24 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw unikat uvoz Belgija

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 11:17 Shitorja ,

Seat Leon FR 2.0Ttdi navi2 2015

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 16:04 Shitorja , ,

Seat Leon 1.9 TDI -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 15:30 , ,

SEAT LEON 1.9TDI 150ks NEUVEZEN

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 15:09 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 11:26 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 12:39 ,

Seat Leon 1.6TDI 2011 facelift registriran

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 01:44 , ,

Seat Leon FR 1.5 150 hp 2019

19 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Korr 15:25 ,

Se prodava Seat Leon 1.9 TDI !!!

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 18:54 Shitorja ,

Seat Leon 1.6 TDI 90KS styleE 2017 lizing do 60 rati

12 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Korr 18:49 Shitorja ,

Seat Leon 1.0 TSI 115KS 6M/T style 2018

11 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Korr 15:53 ,

Afto mobil se prodava

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 09:46 ,

Seat Leon Copa 1.6 TDI

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 21:11 ,

Seat Leon 1.9 TDI Facelift

4 290 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 15:24 , ,

Seat leon fr 2.0 150 hp

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Korr 09:10 ,

Seat Leon

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Korr 12:31 Shitorja ,

SEAT LEON 1.6TDI 110KS EURO6 ECOMOTIVE NAVIGACIJA

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 22:22 ,

Seat Leon 1.2tsi 77kw najnov uvoz Ch

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 15:06 Shitorja ,

Seat Leon 1.6 tdi 81kw 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 12:35 Shitorja ,

Seat Leon 1.6 tdi 81kw 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 22:18 ,

Seat Leon Model 2014 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj seat leon | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione