Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Volvo , 334
Opel , 92
Audi , 56
BMW , 45
Peugeot , 43
Renault , 37
Citroën , 29
Ford , 29
Seat , 23
Fiat , 21
Alfa Romeo , 20
Nissan , 15
Mazda , 8
Kia , 6
Škoda , 5
Hyundai , 3
Chevrolet , 2
Honda , 2
Lancia , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1
MINI , 1
Toyota , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volvo , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: volvo | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Pri 14:51
Линк
, ,

Volvo C30 1.6 diesel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:06 Shitorja ,

Volvo XC 60 2.4 dizel 120kw 2009 ekstra

11 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 ,

VOLVO V40 D3

14 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 09:14 , ,

VOLVO V40 D2 EDITION DIESEL 2.0 120KS LED NAVI

17 499 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 20:11 ,

VOLVO C30 R-DESIGN

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 19:11 ,

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 18:46 , ,

Volvo V50 1.6 Diezel od CH

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 12:05 Shitorja , ,

Volvo XC60 D3 Business 2WD AT

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Pri 10:19 ,

Volvo s60 D5

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 21:59 , ,

VOLVO XC60

13 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 14:51 , ,

Volvo C30 1.6 diesel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:42 Shitorja ,

VW Jetta 1.9TDi 105ks - SPORTLINE - 2006

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 15:08 ,

Volvo XC60 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 11:39 ,

Volvo V40 1.6 diesel

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 14:48 Shitorja ,

Volvo V40 2.0D 120hp D2 Eco Business

10 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 12:32 Shitorja ,

Volvo XC60 2.4 D4 AWD 4х4 Geartronic

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 19:30 Shitorja ,

VOLVO XC 60 2.4 D 4X4

10 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:41 Shitorja ,

Volvo S60 2.0 d r-design

11 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 20:15 , ,

Volvo S60 Automatik

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 15:49 Shitorja ,

Volvo V70 2.4D aut moze zamena ili na rati

4 690 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:49 ,

Volvo V50 2.0 d Swiss

3 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 12:05 Shitorja ,

Volvo XC 70 2.4 D 4x4 cross country

6 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 16:18 Shitorja ,

VW Golf 5 Plus 1.9TDI 105ks - 2006G

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 16:10 Shitorja ,

Opel Astra H 1.7 CDTI 101KS - 2006

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 00:08 ,

Volvo XC 60 2.4 D4 AWD 4x4 Geartronic

18 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 21:24 ,

Mazda 2 1.3 90HP so 95.000km expression model 2008

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Mar 21:12 ,

Mazda 2 1.4 hdi 68ks true red model 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Mar 11:00 Shitorja , ,

Volvo XC60 D3 Kinetic MT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 13:29 Shitorja ,

Volvo S90 2.0 D5 235hp Awd Geartronic Inscription

31 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 00:04 , ,

Volvo XC 90

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 20:17 , ,

PEUGEOT 207 1.6 HDI 110 KS

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 21:12 Shitorja ,

BMW X5 3.0D 235ks *KOZHA/NAVI* ZAMENA - 2008

11 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj volvo | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Volvo во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • volvo во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • volvo во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Volvo во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • volvo во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Volvo во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Volvo во категорија Vetura
  • Volvo во категорија Vetura
  • Volvo во категорија Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
  • Volvo во категорија Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione