Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1669
Mercedes-Benz , 1443
BMW , 1420
Audi , 1112
Opel , 764
Ford , 526
Renault , 452
Peugeot , 403
Fiat , 315
Citroën , 250
Seat , 246
Alfa Romeo , 189
Hyundai , 100
Land Rover , 96
Škoda , 94
Kia , 72
Mazda , 70
Chevrolet , 66
Jeep , 64
Toyota , 62
Nissan , 51
Daewoo , 49
Porsche , 47
Mitsubishi , 44
Volvo , 44
Honda , 44
Rover , 43
Chrysler , 40
Lada , 37
MINI , 36
Smart , 36
Suzuki , 35
Jaguar , 30
Lancia , 29
Yugo , 21
Ssangyong , 18
Dacia , 14
Dodge , 13
Saab , 10
Subaru , 9
Hummer , 5
Lexus , 5
Zastava , 4
Isuzu , 3
Maserati , 2
Cadillac , 2
Lincoln , 2
Corvette , 2
Bentley , 2
Acura , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe zamena , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: zamena | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 20:35
Link:
, ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 14:33
Link:
, ,

Land Rover Freelander 2

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:46 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:46 ,

VW Passat 2.0 tdi -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:44 , ,

Mazda RX-8

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:35 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:07 , ,

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:01 , ,

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:46 , ,

Seat Altea FR 2.0 TDI 170PS 2008 150.000km

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:40 , ,

Seat Altea FR 2.0 TDI 170PS 2008 150.000km

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:35 ,

BMW 730d -09 Perfektna sostojba mozna zamena

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:01 , ,

Citroen C4

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:34
Link:
,

VW Golf 6 TDI 2.0 4Motion (122,000 KM) 140KS Highline 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:06 ,

VW Golf 4 2019

2 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:01 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 6 brzini perfekten

3 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:58 ,

VW Golf 4 2019

2 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:30 ,

Chrysler 300C

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12
Link:
,

VW Golf 6 TDI 2.0 4Motion (122,000 KM) 140KS Highline 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:40
Link:
,

Renault Scenic 1.5 dci nov uvoz Ch euro 5 fabrika

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:39 ,

Mercedes Benz E220

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:55 , ,

RANGE ROVER SPORT 3.6

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 ,

Alfa 159

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 ,

Seat Ibiza Van 1.2i 12v 70hp benzin i plin 2009

2 149 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:17 , ,

RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAPHY

68 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:03 ,

MERCEDES-BENZ ML 270 MOZE ZAMENA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:57 ,

BMW 640xd Gran Coupe INDIVIDUAL FULL

54 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:45 , ,

bmw x3 3.0D panorama full inter guma

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:16 ,

BMW X1 18D 143KS X-DRIVE M-PAKET

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:09 , ,

Toyota Avensis

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 ,

Mercedes-Benz C220 BlueTec

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:09 Shitorja ,

Porsche Cayenne 3.2 benzin 4x4 2006 Avtocentar

10 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:44 ,

BMW 320D Modern-Line 2014

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:37 Shitorja , ,

Tikan Avtomobili Dzipovi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:34 Shitorja , ,

Tikan Avtomobili Dzipovi

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj zamena | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione