Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Rover

100 , 4
114 , 1
115 , 2
200 , 35
214 , 14
216 , 4
220 , 9
25 , 17
400 , 14
414 , 7
416 , 10
420 , 16
45 , 14
600 , 6
618 , 2
620 , 41
75 , 48
820 , 2
Metro , 1
Montego , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Rover | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Maj 20:21 ,

Се продава

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:18 ,

Se prodava

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 12:52 , ,

Range Rover Sport 3.0 HSE SDV 6 twin turbo

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:40 ,

Rover 620 1995

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 23:12 , ,

se prodava renzrover sport 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 06:29 , ,

Rover 75 registrirana so plin atest 1200 evra

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 22:43 ,

Rover 75 registriran so plin atest moze i zamena

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 22:51 ,

Rover 620 di

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 18:31 ,

Rover 75 dizel 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 19:24 ,

Se Prodava Land Rover -Struga

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:52 ,

Rover Maestro

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 17:52 ,

Rover 620 sdi

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 06:30 ,

Rover 75 1.8 benzin plin ates reg cela god

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 15:04 ,

Rover 420 dizel

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 00:53 , ,

Rover 100 benzin i plin

900 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 01:46 ,

Rover 75 1.8 benzin plin ates reg cela god

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 04:58 ,

Range Rover

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 04:58 ,

Range Rover

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 19:10 , ,

Rover 600 redok primerok

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 11:42 ,

Rover 420 cel za delovi!

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 14:25 , ,

Rover 400 1998

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 22:21 , ,

Rover 416 benzin 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Mar 10:11 , ,

Rover 600 sdi vo odlichna sostojba 1999

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 09:07 Shitorja , ,

ROVER 620D FULL OPREMA ZIMSKI GUMI MOZE ZAMENA

990 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 18:38 , ,

Se prodava Rover 75 dizel

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 11:37 ,

Rover 200 -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 05:39 , ,

Prodavam

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 09:51 , ,

Rover 25

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Tet 19:50 , ,

Rover

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 14:05 ,

Rover 200 1.4i 75kw itno

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 12:09 ,

ROVER 400 -97

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 12:31 , ,

Rover 25 -00

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 12:46 , ,

ROVER 400 98 BENZIN

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Gush 11:29 , ,

Rover 400 g.98

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Korr 18:03 ,

Rover 400

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 18:03 ,

Rover 414

1 200 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 16:23 , ,

Prodavam

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 23:17 , ,

Rover 420 dizel

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 10:24 , ,

ROVER 75 V 6 2.0 150 KS

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 00:32 , ,

ROVER 75 V6 2.0

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 15:41 ,

rover

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:28 ,

Oliver

2 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 13:44 ,

Rover 220

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Shk 21:07 ,

Rover 620 si

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 19:35 , ,

Rover 75

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Dhj 18:15 ,

Rover 214 benzin extra vozilo

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 20:03 , ,

Rover 620Sdi -95

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 20:43 ,

ROVER 220sdi 63kw

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 19:43 , ,

Rover 45

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Rover | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione