Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Seat

Alhambra , 138
Altea , 392
Arona , 3
Arosa , 52
Cordoba , 251
Exeo , 12
Ibiza , 862
Inca , 14
Leon , 711
Mii , 6
Terra , 1
Toledo , 188

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Seat | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

01 Korr 16:35
Linku:
Shitorja , ,

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 registrirana

13 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 12:37
Linku:
, ,

Seat Ibiza 2009

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Dje 17:20 ,

Seat Leon Cupra 2007

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:04 , ,

Seat Ibiza 1.2 dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6 TDI 2012 copa facelift perfekten

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 22:25 ,

SEAT LEON 1.2 TSI 77KW NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 16:54 Shitorja , ,

Seat Leon 1.9tdi 105ks navi Auto Kodeks

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 16:35 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 registrirana

13 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:06 ,

Seat Ibiza 1.4

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 12:56 Shitorja ,

Seat Altea XL freetrack 4x4 170 ps tdi CH

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 12:29 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 11:20 ,

Seat Ibiza 1.9TDI od 2008 vo odlicna sostojba

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 10:15 , ,

Altea2.0 TDI 2006 od Mkd perfektna

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 09:23 , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 08:18 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.6 I 77kw uvoz od Svajcarija uvezeno Svajcarija

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 07:48 Shitorja ,

Seat Ateca 1.6 tdi 115KS 6M/T Style Led navi kamera 2019

19 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Korr 01:05 , ,

Seat Altea 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 01:00 ,

Seat Alhambra 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 15:06 Shitorja ,

Seat Leon 1.6 tdi 81kw 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 12:35 Shitorja ,

Seat Leon 1.6 tdi 81kw 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 12:37
Linku:
, ,

Seat Ibiza 2009

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Qer 12:35 , ,

Seat Ibiza najekonomicna kola

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 11:53 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6tdi Copa Edition AutoMilano

6 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 11:20 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2TDi 75ks moznost na rati 2012

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 11:17 , ,

Seat Leon FR 150ks 2021 neuvezen

22 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Qer 07:46 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

14 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 07:36 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

14 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 01:38 Shitorja ,

Seat ibiza 1.9tdi Fr reg na mk tabli 2008

4 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 01:36 Shitorja ,

SEAT ALTEA 1.9TDI 77KW 08GOD ODLICNA PERFECT-AUTO

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 17:49 , ,

Seat ibiza 2012 dizel full oprema

4 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 13:05 , ,

Seat Arona Fr 1.6 115ks dizel neuvezena 2018

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Qer 12:51 Shitorja ,

Seat Leon 1.9 TDI 77kw 2010 Avtocentar

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 12:46 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.9 TDI 96kw 6 brzini 2002 Avtocentar

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 12:37 Shitorja ,

Seat Toledo 2.0i 85kw 1996 Avtocentar

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 10:58 ,

Seat Ibiza 2010 1.2 TDI ecomotive

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 10:58 ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI DYMANIQUE 2011

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 22:18 ,

Seat Leon Model 2014 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 17:25 , ,

Seat Leon FR 1.5TFSI 150ks kupen vo Porshe Skopje

20 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 14:24 Shitorja ,

Seat Arona Xcellence 1.6 tdi 70kw 2018

17 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 07:49 ,

Seat ibiza

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 10:29 , ,

seat leon 1.9tdi 105ks full uvezen od germanija 4700ey

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 16:16 , ,

Seat Ibiza

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Qer 23:55 ,

Seat Exeo ST 2.0 TDI Sport

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 20:13 Shitorja , ,

Seat Altea 1.6i plin Autobern

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 08:49 Shitorja ,

Seat Altea XL 1.9 TDI klimatronik full Avto Niki.2010g.

6 190 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 19:39 , ,

Seat ibiza 1.2 tdi 75ks.eco full oprema 2012godina

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 18:19 Shitorja ,

SEAT ATECA 1.6 TDI 85 KW 2017 Godina

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 16:11 Shitorja ,

Seat Altea XL TDI 1.6

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 10:46 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.4tdi neuvezena

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 17:11 ,

Seat Alhambra 1.9

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione