Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 22
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1384
Alpina , 9
Audi , 6435
Bentley , 4
BMW , 6568
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 713
Chrysler , 149
Citroën , 2907
Corvette , 4
Dacia , 171
Daewoo , 687
Daihatsu , 65
DeTomaso , 1
Dodge , 52
Ferrari , 2
Fiat , 3731
Ford , 4968
GMC , 3
Honda , 451
Hummer , 15
Hyundai , 1053
Infiniti , 4
Isuzu , 11
Jaguar , 106
Jeep , 325
Kia , 648
KTM , 2
Lada , 597
Lancia , 217
Land Rover , 413
Landwind , 1
Lexus , 36
Lifan , 1
Lincoln , 11
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 712
Mercedes-Benz , 8483
MG , 5
MINI , 299
Mitsubishi , 452
Morgan , 1
Nissan , 669
NSU , 4
Opel , 8817
Peugeot , 4413
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 122
Proton , 4
Renault , 4309
Rover , 257
Saab , 61
Seat , 2452
Škoda , 952
Smart , 270
Spyker , 1
Ssangyong , 97
Subaru , 62
Suzuki , 454
Tata , 5
Toyota , 896
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 28
VW Volkswagen , 15235
Volvo , 340
Wartburg , 9
Yugo , 576
Zastava , 357

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 22:42
Link:
, ,

Land Rover Range Rover SPORT 2.7 HSE

14 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:13
Link:
,

Renault Megane 1.4 benzin 2009

4 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:46
Link:
, ,

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 22:42 Shitorja ,

VW Jetta 1.9TDi 105ks - SPORTLINE - 2006

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:42 , ,

fiat qubo fiorino 1.3m-yet dizel 6brzini full oprema

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:38 ,

VW TOURAN

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:38 ,

Mazda 5 -06

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:26 ,

BMW X1 18D 143KS X DRIVE

13 333 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:23 , ,

AUDI A8 3000

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:19 , ,

Opel Corsa 1.0i 60ks 3L full oprema

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 22:12 , ,

Peugeot Partner -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:12 ,

VW Volkswagen Sharan

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:10 , ,

Opel Insignia 1.6 TNG 180кс -10

7 400 MKD

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:10 , ,

Opel Vivaro

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 22:09 , ,

TOYOTA 2003 D-4D DIZEL FUL OPR - FOKUS 2002

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:09 ,

VW FOX 1.2 6V BASIS 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:09 Shitorja ,

FORD KA 1.3 TDCI

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:06 , ,

Bmw X3 3.0 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:05 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:58 , ,

Dodge Journey 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:49 , ,

Peugeot 307

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:48 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:48 ,

VW Golf 6R -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:48 Shitorja ,

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:47
Link:
, ,

Prodavam peugeot 508 2016

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:47 ,

BMW 530D

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:45 ,

VW Touran

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN***59KW-80KS***EURO 4***

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:44 Shitorja ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI****66KW-90KS****

4 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:44 Shitorja ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI -08 85KW 116KS

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:43 ,

Hyundai Tucson 2.0 crdi

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:43 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI ***80KW-109KS*** EURO 4***

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:42 Shitorja ,

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN*** 48KW-65KS***EURO4

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:42 Shitorja ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI**50KW-68KS*MODEL*2008 ( REDIZAJN )

3 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:42 , ,

Skoda Octavia

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:42 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN***59KW-80KS***EURO 4***

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:41 Shitorja ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ***74KW-101KS***COSMO***

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:41 Shitorja ,

PEUGEOT 207 ****BENZIN-PLIN ***MODEL 2012GODINA****

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:41 Shitorja ,

BMW X5 X-DRIVE 35D -11

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:40 Shitorja ,

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 57kw 77ks

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:40 Shitorja ,

SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS ***51KW-70KS***EURO 4***

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:40 Shitorja ,

HYUNDAI i30 1.6 CRDI 2010 GODINA***66KW-90KS***

4 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:34 , ,

Skoda Octavia

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27
Link:
, ,

VW New Beetle 1.6 tdi odlicna sostojba so full oprema

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:24 ,

VW Touran 1.9 tdi -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:22 ,

RENO MEGAN 1.5 dci 74kw

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:20 , ,

SUZUKI VITARA 1.6 88 kwh itno

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:19 , ,

AUDI A8 3.0 TDI LONG FULL!!!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:19 Shitorja ,

Vw Passat 2.0tdi 4Motion moze zamena za dzip

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:19 , ,

Se prodava

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:19 ,

Mercedes-Benz ML 320 Sport 4Matic -08

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione