Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Berovë

Acura , 2
Alfa Romeo , 10
Alpina , 1
Audi , 18
BMW , 25
Chevrolet , 1
Citroën , 5
Dacia , 1
Daewoo , 4
Fiat , 14
Ford , 29
Hummer , 1
Hyundai , 3
Jeep , 7
Kia , 4
Lada , 4
Lancia , 1
Mazda , 5
Nissan , 2
Opel , 30
Peugeot , 10
Renault , 28
Rover , 3
Seat , 4
Škoda , 2
Suzuki , 4
Toyota , 4
UAZ , 3
Volvo , 2
Yugo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Berovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Berovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 02:26 ,

Audi A6

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 ,

SUZUKI - GRAND VITARA -

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:08 ,

Toyota Auris 1.4D4D

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:18 ,

Mercedes-Benz ML 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:28 ,

FIAT PUNTO

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 23:07 ,

Fiat 1300 -75 Old timer

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Maj 21:24 ,

VW Touran 1.9 tdi -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 21:04 ,

Bmw X3 110kw 150ks 2007 dizel

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 02:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 18:53 ,

SUZUKI GRAND VITARA

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 17:32 ,

Jeep Cherokee 2014

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Maj 13:09 ,

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:01 ,

msnzk

1 MKD

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 10:08 ,

Golf 3

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 10:07 ,

BMW 750li

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 16:08 ,

Opel Astra G 1.7 99

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Pri 11:35 ,

BMW X3 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:17 ,

chevrolet epica

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 08:50 ,

se prodava

12 MKD

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:26 ,

Slovenija,Ljubljana

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
20 Shk 09:18 ,

MERCEDES-BENZ E350 BLUE EFFICIENCY DIESEL

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 04:36 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Dizel FullOpsion

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 11:37 ,

Rover 200 -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 11:40 ,

WV Golf 1.6 TDI -15

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 21:08 ,

vhjk

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 04:46 ,

fa;lkfa;lskf

7 887 878 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 10:07 ,

Opel Antara -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Nën 14:27 ,

CITROEN JUMPY -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Nën 11:52 ,

BMW 120i -08 Facelift

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Tet 02:20 ,

se prodava

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Sht 00:33 ,

PASAT cc 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 00:46 ,

Audi A4 avant 1.9 tdi 2002/03 godina

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 00:46 ,

Audi A4 avant 1.9 tdi 2002/03 godina

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 07:55 ,

OPEL ANTARA

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 22:46 ,

Mercede a 160

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 09:17 ,

UAZ Ruski Dzip Gaz Gazika Dizel 4x4

1 800 MKD

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Korr 18:14 ,

saddasdas

2 111 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 16:09 ,

Opel Meriva 1.3 CDTI Multijet(Facelift) 2006 god

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 03:14 ,

Se prodava vo odlicna sostojba

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 15:56 ,

PEUGEOT 407 COUPE 2.7hdi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 21:08 ,

Renault Megane ne e vo vozna sostojba

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 15:04 ,

Mercedes Vito 109 CDI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 12:26 Shitorja ,

VW Sharan

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:22 ,

Opel Corsa so zariban motor

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 00:36 ,

Seat Ibiza 1.2 benzin 64ks -02

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 22:23 ,

VW Passat 4 1.9 TDI 66 kw

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 16:23 ,

VW Golf 4

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 17:50 ,

VW Golf 5 2.0 105kw

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 11:52 ,

BMW 320

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 20:13 ,

LAND ROVER

2 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Berovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione