Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Brod

Audi , 6
BMW , 3
Citroën , 1
Daewoo , 2
Fiat , 5
Ford , 6
Honda , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Lada , 3
Mazda , 1
Nissan , 1
Opel , 14
Peugeot , 7
Renault , 12
Seat , 3
Smart , 1
Suzuki , 1
Yugo , 2
Zastava , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Brod , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Brod ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 02:10 ,

Mercedes-Benz 190D 1985

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 23:35 ,

Renault R 19 plin a-test

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Pri 22:18 ,

Daewoo Lanos 1.5 benzin/plin

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 10:38 ,

Pezo 306

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:08 ,

Se prodava Opel Meriva CDTI 1.7 isuzu motor

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:06 ,

Se prodava Peugeot 307

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 15:12 ,

RENAULT LAGUNA -97

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:21 ,

Audi A3,1.9TDI 105HP

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 01:15 ,

Prodavam golf 5 1.9tdi

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 03:14 ,

Daewoo Lanos benzin/plin 2000 godina 1.5

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 17:16 ,

Opel zafira 2.0 TDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 18:46 ,

Passat B6

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 16:55 ,

Mazda 2 1.4tdci 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 17:31 ,

OPEL VECTRA 1.7 izgoren dihtun na glava

500 EUR Намалена цена

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 15:21 ,

Se prodava VW Golf 4

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 12:26 ,

Renault Megane 1.5 DCI 90 KS 2009 Godina

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 11:49 ,

Ford Escort 1.9 TD -98 karavan

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 03:02 ,

Se prodava Audi A4

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 20:35 ,

OPEL CORSA 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:51 ,

Prakticno vozilo VW Lupo

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 03:19 ,

PEUGEOT 407 2.2 HDI 170ks BI TURBO

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 10:37 ,

Renault Scenic -99

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 18:24 ,

VW Golf 5 Plus -08

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 18:33 ,

Ford Fiesta

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 02:26 ,

VW Golf 3 1.8 66kw ates plin

950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 11:40 ,

BMW X3 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Tet 19:24 ,

VW Golf 6 1.6 TDI DSG 2011god full oprema

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 18:20 ,

Bmw X5 3.0 D

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 23:29 ,

Peugeot/Pezo 307 2.0 HDI registrirana

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 11:57 ,

Lada Niva 4x4

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Korr 09:09 ,

Lada Niva 4x4

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Maj 20:00 ,

NISSAN PRIMERA 1.6 SLX -91

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 10:23 ,

VW Golf 3 TD

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:31 ,

Opel Meriva -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 10:20 ,

PEUGEOT 206 1.4 hdi -04 172 000 km

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 00:22 ,

LAND ROVER FREELANDER

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:14 ,

Land Rover Freelander

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 09:39 ,

Lada niva

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 12:21 ,

Ford Escort 1.6 atest plin registriran

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 17:22 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 110 FULL

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 16:30 ,

BMW 530d f10 245KS

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 18:05 ,

Yugo 45

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Sht 22:42 ,

Audi A3 Quatro

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 10:41 ,

Fiat Stilo jtd

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 10:32 ,

Zastava 128

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Gush 10:54 ,

Renault Megane Kabrio Dizel

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 17:12 ,

OPEL ASTRA 2.0DTL 16v

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 14:28 ,

Fiat Uno

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Qer 10:49 ,

Alfa Romeo 147

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 14:50 ,

Fiat Grande Punto 1.3 mjet

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Brod nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione