Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Gjevgjeli

Audi , 12
BMW , 9
Citroën , 5
Dacia , 1
Dodge , 1
Fiat , 1
Ford , 9
Honda , 2
Hyundai , 3
Jeep , 1
Kia , 1
Lada , 1
Mazda , 1
Opel , 20
Peugeot , 11
Renault , 8
Seat , 2
Škoda , 2
Suzuki , 1
Toyota , 1
Volvo , 2
Yugo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjevgjeli , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Gjevgjeli ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Pri 15:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 01:28 , ,

Audi A4 1.9 -01

3 500 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 16:13 , ,

Ford Escort

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 11:38 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 15:43 , ,

Alfa Romeo 159 Jtdm 150ks

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 20:23 , ,

Honda civic

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 20:36 , ,

VW TOUAREG 2004 2.5 TDI

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 18:44 , ,

Се продава

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 13:29 , ,

PEUGEOT 206 -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:40 , ,

CITROEN C5 3.0V6 BENZIN

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 12:53 , ,

VW Vento -95 1.9

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 12:44 , ,

Opel astra g

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Gush 12:36 , ,

Opel astra g

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Korr 18:25 , ,

Renault Megane 1.6 Benzin

1 MKD

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 20:57 , ,

Golf 2 !!!

1 100 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 01:39 , ,

Peugeot 206

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 22:18 , ,

Audi A4

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 10:26 , ,

Volvo XC90

7 000 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 02:36 , ,

Opel corsa 1.4 -06

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 21:44 , ,

Skoda Octavia 1.4 -08

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Shk 23:51 , ,

Mercedes-Benz C270 cdi 170ks

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 17:47 , ,

Mercedes 290 -97

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 14:17 , ,

Citroen Xsara 2004 TOP sosotojba ITNO

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 09:45 , ,

VW Passat 4 motion -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:31 , ,

BMW X5 3.5biturbo 286hp

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 16:14 , ,

BMW 530 -06

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 16:31 , ,

Renault Megane -05

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Jan 16:23 , ,

Opel Astra G Karavan

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 22:42 , ,

Peugeot 307 i SW Golf 3

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 21:01 , ,

BMW 530D-M PAKET EXTRA SOSTOJBA

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 23:47 , ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI -05

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 20:51 , ,

Mercedes Benz e220 CDI W210

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 15:34 , ,

BMW 320

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 17:14 , ,

Peogeut 307 2.0 HDI 09.-04

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 00:18 , ,

Opel zafira

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 20:22 , ,

Mercedes-Benz C 270

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 17:52 , ,

Audi a6 c5 1.9tdi -00

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 23:16 , ,

BMW 530 Top Sostojba

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 13:26 , ,

Mercedes-Benz W210 E220 CDI

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 02:13 , ,

Ford Siera1.8 dizel

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 08:59 , ,

Dacia Logan

550 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 19:57 , ,

Peugeot 307 2.0hdi

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:53 , ,

Opel Vectra

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 17:31 , ,

VOLVO V 50 2.0 150 ks

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 14:04 , ,

VW Golf 5 -08

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Dhj 14:49 , ,

Audi A2

1 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 14:23 , ,

VW Passat

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 21:17 , ,

Mercedes-Benz A 170

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 10:15 , ,

Renault Megane

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Gjevgjeli nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione