Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 4
Aixam , 2
Alfa Romeo , 452
Artega , 1
Audi , 983
BMW , 476
Cadillac , 1
Chevrolet , 82
Chrysler , 30
Citroën , 795
Dacia , 20
Daewoo , 72
Daihatsu , 2
Dodge , 13
Fiat , 1042
Ford , 1371
Honda , 165
Hyundai , 125
Jaguar , 6
Jeep , 6
Kia , 100
Lada , 63
Lancia , 33
Lexus , 1
Mazda , 207
MG , 1
MINI , 31
Mitsubishi , 53
Nissan , 71
Opel , 2016
Peugeot , 1077
Piaggio , 1
Porsche , 7
Proton , 1
Renault , 1295
Rover , 49
Saab , 2
Seat , 1168
Škoda , 246
Smart , 10
Subaru , 13
Suzuki , 71
Tata , 1
Toyota , 178
VW Volkswagen , 4957
Volvo , 28
Yugo , 35
Zastava , 37

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Qer 23:35
Линк
, ,

Audi A3 2.0TDI 103kw/ 140ks 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45
Линк
, ,

Opel Zafira dti 2.2 2002

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:43
Линк
,

Audi A5 3.0 s-line uvoz Swiss

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:43 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:52 , ,

VW Polo 2007 dizel so 224.000km

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

Alfa Romeo Giulietta 2012 od Ch

8 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:17 Shitorja ,

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 81KW INNOVATION PERFEKTNA

10 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:17 ,

FIAT PUNTO 3ka 1.2 / 44kw / BENZIN / PLIN

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 20:48 , ,

Audi Q7

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:48 ,

Renault Megane 1.9 dci 130ks 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:39 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci redizajn 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:31 ,

Ford Focus

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 , ,

Fiat Brava JTD HSX

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 Shitorja ,

Opel Vectra 2.2 DTI full oprema

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06
Линк
, ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks comfort

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:02 , ,

Peugeot 207 1.6 hdi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:34 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:01 , ,

Citroen C4

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:48 , ,

Mini Cooper S Mayfair 50

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:21 ,

Audi A3

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:18 ,

BMW 118 D Top Sostojba

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:21 ,

Peugeot 206 1.4 hdi XLine

1 730 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:03 , ,

Golf R line

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:59 ,

Mercedes

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:31 , ,

VW Passat 2.0 TDI 140ks skopski neuvezen 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:23 ,

VW Golf 5

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:17 ,

BMW 118d -11 M paket M performance

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:55 , ,

Honda Civic Type R 400 hp 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:45 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 benzin

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:42 Shitorja ,

Porsche Cayenne 4.5 v8 Benzin-plin,moze zamena..

9 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:51 , ,

Peugeot 207 1.6 hdi

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:36 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.4 t-jet 155hp

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:31 , ,

Citroen C4 1.6 hdi facelift kupeno vo MK

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:07 ,

VW GOLF VII 1.6TDI DPF 105KS 2014G...PRV GAZDA...SERVISNA!

10 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:05 ,

Mini One 1.6 Ch

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:02 ,

Alfa Romeo 147 JTDm -05

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 , ,

BMW 118 dizel 2004

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione