Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Kavadar

Alfa Romeo , 23
Audi , 105
BMW , 57
Chevrolet , 10
Citroën , 37
Daewoo , 12
Fiat , 74
Ford , 124
Honda , 3
Hyundai , 22
Infiniti , 1
Jeep , 4
Kia , 6
Lada , 14
Lancia , 5
Land Rover , 15
Lexus , 1
Mazda , 17
MINI , 3
Nissan , 18
Opel , 104
Peugeot , 41
Proton , 1
Renault , 60
Rover , 3
Seat , 37
Škoda , 11
Smart , 5
Ssangyong , 1
Subaru , 3
Suzuki , 6
Toyota , 17
Volvo , 13
Wartburg , 2
Yugo , 13
Zastava , 10

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Kavadar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Kavadar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Maj 11:04
Линк
,

VW Polo 1.2 TDI ekstra

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 21:23 ,

Bmw X6 m-paket 3.5 286ks

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:31 ,

Ford Focus

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:11 ,

Peugeot 407 2.0 HDI

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 ,

Mercedes-Benz w204 C63 AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:34 ,

Proton -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:13 ,

Mercedes-Benz C 220 d Coupe AMG line

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 00:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 22:48 Shitorja ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 21:54 ,

Nissan Primera

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 20:47 ,

Skoda Superb Kupena vo MK

7 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 18:45 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 18:24 Shitorja ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 18:12 ,

VW Eos kabriolet

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 17:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:13 ,

Renault Megane dizel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 10:42 ,

VOLVO V40 D3

14 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Maj 23:33 ,

Peugeot CC

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 20:18 ,

Lancia Ypsilon 1.2Multiair prv sopstvenik

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Maj 15:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 10:19 ,

Volvo s60 D5

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 00:26 ,

Se prodava Peugeot 306

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 22:35 ,

Форд фокус тдди 1.9 1999 година

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 23:23 ,

Mini Cooper S 1.6 Benzin/Plin

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 10:11 ,

MERCEDES A 180 CDI EKSTRA!!!

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 11:04 ,

VW Polo 1.2 TDI ekstra

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 10:10 ,

passat 1.9 110ps

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 10:10 ,

Audi A6 1.9 TDI 110 ks

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 12:03 ,

Hyundai ix35 2.0crdi kupen od mk moze zamena

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 20:40 ,

Audi A6 2.0 2015

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Pri 18:55 ,

VW Tiguan 2.0 -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 11:56 ,

Toyota Verso d 4d 93kw 126ps 2010

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:02 ,

Audi A4 2.0 tdi ekstra sostojba

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 23:12 ,

MERCEDES ML270 AMG 2000

5 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 13:44 ,

Seat Leon 1.4tsi 125ks 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 18:24 ,

Ford Focus 2.0 dizel 2007

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 13:52 ,

Renault Megane 1.5dci 103ks

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 11:22 ,

Land Rover Discovery TD5 vo Top sostojba

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 01:40 ,

Nissan Primera

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 11:50 ,

Audi A4 1.8 benzin plin 1996 registrirana

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 11:14 ,

Mercedes-Benz A 180 ekstra sostojba

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 13:15 ,

Vw Polo 1.2tdi blumotion 75ks.2011g. Ekstra!!!

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 23:26 Shitorja ,

Ford C-Max 1.6 HDI 2005god

2 500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 22:57 ,

Golf 6 2.0 TDI 2009godina=>Zamena za dzip

1 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:08 ,

Golf 1.9 TDI **Увоз ГЕРМАНИЈА **

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 19:28 ,

Bmw E90 facelift 320d 177ks euro 5 2009 novo

8 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 10:49 ,

VW Passat 2.0 tdi 150ks 2015 220000 km

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:26 ,

Seat Alhambra 1.9 85kw 116cs

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 15:18 Shitorja ,

Opel Vectra 3,0 D reg.do 10.2021g. od 07g.

3 699 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Kavadar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione