Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Koçan

Alfa Romeo , 33
Audi , 172
BMW , 104
Chevrolet , 5
Chrysler , 2
Citroën , 52
Dacia , 1
Daewoo , 20
Daihatsu , 2
Dodge , 1
Fiat , 80
Ford , 99
Honda , 4
Hyundai , 13
Jaguar , 2
Jeep , 2
Kia , 8
Lada , 4
Lancia , 4
Land Rover , 10
Mazda , 6
Nissan , 16
Opel , 148
Peugeot , 90
Renault , 104
Rover , 6
Saab , 4
Seat , 70
Škoda , 11
Smart , 2
Ssangyong , 2
Subaru , 3
Suzuki , 10
Toyota , 15
Volvo , 8
Yugo , 6
Zastava , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Koçan , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Koçan ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:23
Link:
,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 22:24
Link:
Shitorja ,

VW Scirocco 1.4 tsi 122ks facelift 2010 perfektno

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 22:24
Link:
Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

9 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 13:28 ,

VW Touran 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44
Link:
,

Ford Transit Bus

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:25 ,

Peugeot 206 hdi -06

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:57 Shitorja ,

VW GOLF 5 PLUS 1.6 BENZIN-PLIN 102 KS 2008 GOD !!!

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Shitorja ,

NISSAN MICRA 1.4 BENZIN 90 KS 2006 GOD CABRIO !!!

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:57 Shitorja ,

Toyota Yaris 1.0 benzin 70ks 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:57 Shitorja ,

Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Shitorja ,

Renault Scenic 1.5 dci 106 ks 2006 MK tabli

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdti 101ks 2007 cosmo

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS 2008 GOD FACELIFT !!!

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 68ks 2007

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdi 110ks 2012 sports tourer

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:56 Shitorja ,

Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Shitorja ,

Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:55 Shitorja ,

Peugeot 308 1.6 hdi 109ks 2008

4 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:25 ,

Audi A6 2.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:16 Shitorja ,

Peugeot 207 1.4 hdi 2007 120.000km ekstra

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:06 Shitorja ,

Peugeot 207 1.4 hdi 2007 120.000km ekstra

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:37 ,

VW Golf 6 -13

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:14 ,

Ford Mondeo Fusion 54 000km

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 04:06 ,

Fiat Stilo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 23:57 ,

Mercedes-Benz A 140

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Pri 23:31 ,

VW Passat

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 22:36 Shitorja ,

Opel Astra J 1.7 cdti 110ks 2012 extra

5 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 22:24 Shitorja ,

VW Scirocco 1.4 tsi 122ks facelift 2010 perfektno

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 22:24 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

9 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 22:24 Shitorja ,

Opel Astra J 1.7 cdti 110ks 2012 extra

5 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 22:23 Shitorja ,

VW Scirocco 1.4 tsi 122ks facelift 2010 perfektno

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 22:21 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

9 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 21:52 ,

Rover Maestro

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 18:38 ,

AUDI A5 2.7 TDI SPORTPAKET

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:17 ,

Opel Meriva -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 15:57 ,

VW Scirocco 2.0 TDI

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 14:03 Shitorja ,

BMW X6 od 235hp xdrive sportline

22 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 14:03 Shitorja ,

Audi A7 Sportback 3.0tdi

28 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Pri 13:38 Shitorja ,

Audi A7 SPORTBACK 3.0TDI

28 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Pri 13:30 Shitorja ,

HYUNDAI i20 1.1 CRDI 75KS -14

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 13:27 Shitorja ,

Renault Modus 1.2i 75ks 156000km perfekten 2011

3 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 13:22 Shitorja ,

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 110 KS_EXCLUSIVE_2009GOD

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:21 Shitorja ,

OPEL MERVA 1.3CDTI 95KS_2011GOD_UNIKAT

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 13:20 Shitorja ,

FORD FIESTA 1.25i 75KS_REDIZAJN 2008GOD_159000KM

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 13:20 Shitorja ,

Lancia Musa 1.4 Benzin 95ks 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 12:38 ,

Audi A3

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 12:31 Shitorja ,

BMW X6 3.0D 235HP X-DRIVE SPORTLINE

22 400 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Koçan nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione