Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Kriva Pallankë

Alfa Romeo , 77
Audi , 404
BMW , 276
Chevrolet , 13
Chrysler , 3
Citroën , 153
Dacia , 1
Daewoo , 25
Daihatsu , 3
Fiat , 185
Ford , 192
Honda , 11
Hyundai , 31
Infiniti , 1
Jeep , 18
Kia , 28
Lada , 28
Lancia , 6
Land Rover , 24
Mazda , 38
MINI , 12
Mitsubishi , 15
Nissan , 56
Opel , 550
Peugeot , 246
Renault , 120
Rover , 2
Seat , 148
Škoda , 28
Smart , 5
Ssangyong , 2
Subaru , 2
Suzuki , 21
Toyota , 75
UAZ , 2
Volvo , 21
Yugo , 3
Zastava , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Kriva Pallankë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Kriva Pallankë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Gush 22:46
Линк
,

Opel Insignia 1.6D 136KS matrix 2018

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Gush 23:51
Линк
,

Audi A3 2.0 TDI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 23:32 ,

CITROEN PICASSO C3 1.6 HDI 90 KW euro 5*****

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:06 ,

CITROEN PICASSO C3 1.6 HDI 90 KW

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:31 ,

BMW Facelift 120D 2.0D 177 ks hatch 144000km avtomatik

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 00:39 ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI 110 KW 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 00:39 ,

CITROEN C3 1.6 HDI 90 KW

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:12 ,

OPEL ZAFIRA 1,7 CDTI FUL OPREMA 11

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Gush 23:51
Линк
,

Audi A3 2.0 TDI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 20:26 Shitorja ,

BMW X3 X-DRIVE 2.0D 184KS -2012

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 10:08 Shitorja ,

FORD FIESTA 1.2 TITANIUM 08GOD PERFECT-AUTO

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Gush 09:43 Shitorja ,

Daihatsu Terios 1.5i 77kw 4x4 Perfect Auto

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Gush 09:42 Shitorja ,

BMW 530d 245ks 2011 navi xsenon Perfect Auto

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 22:46 ,

Opel Insignia 1.6D 136KS matrix 2018

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Gush 20:31 Shitorja ,

MERCEDES E220 CDI 170KS 2015g BLUETEC Ad Blue 9G TRONIC F1

21 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 20:28 Shitorja ,

AUDI A4 2.0TDI 170ks QUATTRO 4X4 2011g

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 19:45 Shitorja ,

BMW F10 520d 190ks navi registriran servisiran mozna zamena

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 19:45 Shitorja ,

Suzuki Grand Vitara 1.9ddis 130ks 4X4 registr i servisirano

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 19:43 Shitorja ,

AUDI A3 1.9TDI 105ks 178000km SPORTBACK MAKSAUTO

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 16:33 Shitorja ,

Volkswagen Polo 1.2TDi 75ks mozna zamena 2012

5 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 16:33 Shitorja ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks moznost na rati 2006

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 16:33 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0CDTi 160ks avtomatik cosmo 10

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Kriva Pallankë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione