Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Manastir

Acura , 6
Alfa Romeo , 35
Audi , 183
BMW , 139
Chevrolet , 22
Chrysler , 9
Citroën , 76
Dacia , 6
Daewoo , 22
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Fiat , 104
Ford , 143
Honda , 15
Hummer , 2
Hyundai , 57
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 3
Jeep , 5
Kia , 23
Lada , 34
Lancia , 4
Land Rover , 11
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 34
MINI , 10
Mitsubishi , 10
Nissan , 25
Opel , 221
Peugeot , 87
Renault , 158
Rover , 12
Seat , 47
Škoda , 25
Smart , 3
Ssangyong , 1
Suzuki , 13
Toyota , 27
TVR , 1
UAZ , 5
Volvo , 13
Yugo , 21
Zastava , 11

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Manastir , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Manastir ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

29 Pri 08:22
Link:
,

Otkup na vozila

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Maj 20:39
Link:
,

2011 Audi A4 2.0 TDI 143 hp

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:35
Link:
,

Audi A6 STAKLO

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 02:18 ,

VW POLO 1.9 TDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:58 ,

Aluminiumski bandazi so gumi komplet

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:37 Shitorja ,

VOLKSWAGEN POLO 1.2 BENZIN (SAMO 113 000KM)

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35
Link:
,

Audi A6 STAKLO

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:17 ,

Audi A4 2.0 tdi

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:09 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 220 cdi 2009 avangard

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:01 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 50kw redizajn

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:51 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN***59KW-80KS***EURO 4***

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:51 Shitorja ,

BMW 116i 90kw 122ks 2008 redizajn

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 Shitorja ,

Opel Corsa D 1.3cdti 55kw 75ks euro 5

5 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:20 Shitorja ,

SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS ***51KW-70KS***EURO 4***

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:20 Shitorja ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI -08 85KW 116KS

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:20 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN***59KW-80KS***EURO 4***

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:20 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI ***80KW-109KS*** EURO 4***

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:19 Shitorja ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ***74KW-101KS***COSMO***

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:10 ,

CITROEN XSARA 2.0 TDI 90 KS

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05 ,

Daewoo Matiz 2004 benzin

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:10 ,

VW Passat -12

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:09 ,

PEUGEOT 5008

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:45 Shitorja ,

BMW X5 X-DRIVE 35D -11

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:45 Shitorja ,

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:44 Shitorja ,

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 57kw 77ks

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:38 ,

Toyota Hilux

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:04 Shitorja ,

Seat Leon 1.9 TDI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:52 Shitorja ,

MINI Cooper 1.4 benzin 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:02 ,

Opel Astra J 2.0 cdti sport tour 2010 top

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:54 ,

Opel Astra J 2.0 cdti sport tour 2010 top

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 20:39
Link:
,

2011 Audi A4 2.0 TDI 143 hp

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 14:25 Shitorja ,

Mercedes-Benz E220 CDI avandgarde Siljanovski

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 13:03 ,

Toyota Corolla 1.6 -07

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 12:49 ,

Mitsubishi Colt 1.1 plin 75ks 2010 prv gazda

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 11:01 ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks 2006 registriran i servisiran

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 10:52 ,

VW Golf 7 1.6TDI DPF 105ks 2014 kako nov

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 10:09 ,

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 00:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 00:00 ,

Seat Ibiza 1.9tdi 2009

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 23:33 ,

Toyota Corolla Verso

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 22:52 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 19:41 ,

PEUGEOT 206 KAKO NOV

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 19:03 ,

Zastava 850 1985 so pominati 17950km

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 18:55 ,

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 18:25 ,

Audi A4 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 17:30 ,

Chrysler 300C

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:44 ,

Alfa 159

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:19 Shitorja ,

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN*** 48KW-65KS***EURO4

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 13:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 13:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:41 ,

Land Rover Freelender 2.0d 97hp EXTRAA !!!

3 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Manastir nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione