Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Prilep

Alfa Romeo , 28
Alpina , 1
Audi , 154
BMW , 144
Chevrolet , 15
Chrysler , 1
Citroën , 92
Dacia , 4
Daewoo , 28
Daihatsu , 2
Dodge , 1
Fiat , 193
Ford , 159
Honda , 2
Hyundai , 32
Jaguar , 2
Jeep , 3
Kia , 17
Lada , 86
Lancia , 4
Land Rover , 16
Lincoln , 1
Mazda , 18
MINI , 5
Mitsubishi , 11
Nissan , 25
Opel , 276
Peugeot , 135
Porsche , 3
Proton , 1
Renault , 141
Rover , 4
Saab , 1
Seat , 96
Škoda , 22
Smart , 4
Suzuki , 12
Tata , 1
Toyota , 20
TVR , 1
Volvo , 6
Yugo , 37
Zastava , 19

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prilep , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Prilep ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Gush 15:24
Линк
,

Fiat Tipo oprema Mirror

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 13:50
Линк
,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 13:49
Линк
,

Mercedes Benz E220

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Dje 23:07 ,

VW Polo 1.0 Benzin 1997

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:15 ,

AUDI A8

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 14:14 ,

Mercedes Benz GLC350e hybrid

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 11:23 ,

VW New Beetle 2.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 09:24 ,

VW Golf 5 GT SPORT 4x4

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 15:48 ,

Range Rover Sport 3.6 TDV8, 2009 zamena

15 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 14:22 ,

Mercedes Benz E300 TD avantgard

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 12:04 ,

Opel Astra h 1.7 cdti vo odlicna sostojba

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 03:57 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

666 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 15:24 ,

Fiat Tipo oprema Mirror

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 23:33 ,

Ford puma

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 13:50 ,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 13:51 ,

Peugeot 206

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 13:49 ,

Mercedes Benz E220

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 10:16 Shitorja ,

Jeep Wrangler Sahara 2013

39 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Korr 11:28 ,

FORD MONDEO 1.8TD

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 13:12 ,

Audi TTS LIine 2016 Diesel 292hp Bez zameni

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 10:38 ,

Opel Corsa 1.2 TNG 2009

2 400 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 21:11 ,

Seat Cordoba 1.4 TDI 2007 odlicna

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 18:44 ,

Opel astra karavan

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 18:44 ,

Opel astra karavan

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 13:38 ,

Mazda 3 2007 hatchback

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 15:36 ,

POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god ! ekonomicno!

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 23:40 ,

Ford Kuga 2018/19 1.5 125ks 50.000km

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Korr 12:01 ,

Fiat Punto 1.2 benzin metan perfektno

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 01:11 ,

Audi A5 2009 godina 2.7 190ks

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 14:29 ,

Fiat Panda 1.2 tng 2011

2 400 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 13:20 ,

Opel Corsa 1.2 tng

2 400 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Korr 13:19 ,

Fiat Panda 1.2 tng 2011

2 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Korr 12:32 ,

FIAT PUNTO 1.2 benzin/metan peefektno

2 590 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 23:34 ,

Ford Fokus 2002 dobro socuvan

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 12:18 ,

Hyundai I20

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 12:18 ,

Volkswagen Fox 1.4 dizel 2006

1 600 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 04:27 ,

Audi A5 3.0 quattro lizing vozilo

34 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 01:12 ,

Ford Kuga 1.5 125ks 2018/19 55.000km

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Qer 10:13 ,

BMW 520 2.0 520d 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 02:49 ,

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

4 500 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 23:10 ,

Seat Leon 1.9tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 18:09 ,

Se Prodava Ford Karavan

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 13:18 ,

Nissan Qashqai 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 23:15 ,

Се продава

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 23:53 ,

Citroën AX First 1.1 benzin

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 15:54 ,

Ford Fiesta

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 20:01 ,

Ford Fiesta

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 13:41 ,

WV Passat 2.0 170hp

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:34 ,

Итно се продава

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 19:51 ,

Peugeot 207 1.6 HDI 66kw

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 22:14 ,

Ford Kuga 2018 1.5dci 125ks 50.000km

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Prilep nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione