Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 6
Aixam , 2
Alfa Romeo , 595
Alpina , 4
Audi , 3602
Bentley , 1
BMW , 4235
Buick , 2
Cadillac , 5
Chevrolet , 220
Chrysler , 47
Citroën , 645
Corvette , 1
Dacia , 101
Daewoo , 264
Daihatsu , 6
Dodge , 15
Fiat , 492
Ford , 1069
Honda , 166
Hyundai , 343
Infiniti , 1
Jaguar , 88
Jeep , 11
Kia , 140
Lada , 171
Lancia , 68
Land Rover , 16
Lexus , 23
Lincoln , 7
Maserati , 4
Maybach , 3
Mazda , 257
Mercedes-Benz , 5374
MINI , 15
Mitsubishi , 97
Morgan , 1
Nissan , 128
NSU , 1
Opel , 2139
Peugeot , 964
Pontiac , 1
Porsche , 31
Proton , 2
Renault , 891
Rover , 168
Saab , 46
Seat , 715
Škoda , 317
Smart , 5
Ssangyong , 3
Subaru , 11
Suzuki , 72
Toyota , 266
Triumph , 3
TVR , 2
VW Volkswagen , 4211
Volvo , 140
Wartburg , 4
Yugo , 53
Zastava , 79

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Dhj 15:24
Линк
, ,

Citroen C4 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 23:10
Линк
, ,

Porsche Panamera 2014 Dizel

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Dhj 14:21
Линк
,

Audi A5 3.0 quattro lizing vozilo

38 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 00:02
Линк
,

VW Passat cc tsi 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:33 ,

Nissan Note 2010 benzin 1.6 81kw/110ps

4 190 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:30 ,

Nissan Note 1.6 benzin 81kw 2006

3 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:29 ,

Nissan Note 2010 benzin 1.6 81kw/110ps

4 190 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:53 ,

Автомобил

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

Audi80 b

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 , ,

Audi A4 2.0tdi

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:53 ,

Opel Astra G 1.7 DTI

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:28 , ,

VW Passat CC 2.0TDi 140hp euro 5 2009 highline

9 690 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

Opel corsa 12 ben plin 2008god

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:09 ,

Ford Mondeo 1.8TDI

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:00 Shitorja , ,

Mercedes-Benz S 320cdi Autobern

13 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C200 CDI 100kw

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:48 Shitorja ,

Bmw 520 dizel 155kw 2011 registrirana

13 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 Shitorja ,

Audi A4 3.0 TDI quattro 176kw 2008 Avtobanda

9 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:31 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.4 TDI 66kw 90ks 2015 Avtobanda

7 699 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:30 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 270cdi 120kw avtomatic 2000

3 199 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:29 Shitorja ,

VW Jetta 1.9 TDI avtomatik 77kw 2007

5 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:14 Shitorja ,

Bmw f 10 530d 2013 moze zamena

17 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:11 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:11
Линк
, ,

Mazda 6 dizel 2.0 136hp

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:01 ,

Bmw 530 xDrive 2011 258ks

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:51 Shitorja ,

BMW 520d 130kw avtomatik 2009 Avtocentar

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:49 Shitorja ,

BMW E60 525D 120kw avtomatik 2006 Avtocentar

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:47 Shitorja ,

Citroen C6 2.7 hdi 150kw 2006 Avtocentar

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:42 Shitorja ,

VW Jetta 1.9 TDI 77kw full 2008 Avtocentar

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:39 , ,

Mercedes-Benz 220 dizel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:39 ,

Opel Vectra C 2.0dti 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:39 ,

VW Polo Classic 1.6

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:39 , ,

VW Arteon r-line 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 14:39 , ,

Audi A5 ultra 2016 2.0tdi 100kw sportback

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:39 ,

Bmw 525 dizel 1998

1 990 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:39 ,

Dve Audi 4 dizel 110kw 1997

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:39 Shitorja ,

Hyundai Elantra 1.6 MPi

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 14:39 Shitorja , ,

Opel Insignia 1.6cdti grand sport Avto Miro

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:04 Shitorja , ,

Volkswagen Arteon 2.0 TDI DSG R-Line 2018

28 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:02 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C180 CDI 2011 avantgarde 88kw

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione