Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Shkup

Acura , 1
Aixam , 1
Alfa Romeo , 76
Audi , 301
BMW , 274
Chevrolet , 98
Chrysler , 6
Citroën , 236
Corvette , 2
Dacia , 15
Daewoo , 44
Daihatsu , 6
Dodge , 3
Fiat , 272
Ford , 317
Honda , 45
Hummer , 1
Hyundai , 101
Jaguar , 3
Jeep , 17
Kia , 68
Lada , 30
Lancia , 16
Land Rover , 19
Lexus , 6
Maybach , 1
Mazda , 45
MINI , 22
Mitsubishi , 33
Morgan , 1
Nissan , 37
Opel , 679
Peugeot , 316
Pontiac , 1
Porsche , 4
Renault , 306
Rover , 15
Saab , 3
Seat , 178
Škoda , 74
Smart , 23
Ssangyong , 4
Subaru , 6
Suzuki , 49
Toyota , 94
UAZ , 1
Volvo , 15
Wartburg , 3
Yugo , 58
Zastava , 30

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Pri 18:06
Линк
, ,

Mercedes-Benz CLK 430 Elegance Automatic V8

7 990 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 12:17
Линк
, ,

VW Golf 5 dizel 1.9 TDI 77kw 105ks

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:57
Линк
, ,

Се продава Mercedes C220

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 12:14 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti 2007 Avto M&S

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:14 Shitorja , ,

Renault Scenic 1.9dci 2010 Avto M&S

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:13 Shitorja , ,

Toyota Yaris 1.0 benzin 2007god Avto M&S

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:13 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 benzin 2005god Avto M&S

2 990 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:13 Shitorja , ,

VW Touran 1.9tdi 7 sedista 2005god Avto M&S

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:12 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 cdti 2005god Avto M&S

2 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:12 Shitorja , ,

Renault Megane 1.5 dci 2010god Avto M&S

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:49 , ,

VW Passat Varijant 2.0 tdi 140 ks

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:40 , ,

VW Passat Varijant 2.0 tdi 140 ks

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:26 , ,

Kia Sorento

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:13 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:52 , ,

Mercedes-Benz E 220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 , ,

Ford Tourneo Connect

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:49 Shitorja , ,

VW Golf 1.9 TDI Full oprema

3 000 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Shitorja , ,

CITROEN 1.4 HDI

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:43 Shitorja , ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:43 Shitorja , ,

BMW 118 D

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:42 Shitorja , ,

Audi A3 2.0 tdi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:42 Shitorja , ,

Jeep Grand Cherokee 2.7 crdi Off Road

8 900 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:42 Shitorja , ,

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:42 , ,

Opel Astra 1.7 DTI 2005 ful oprema

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:42 Shitorja , ,

Audi A3 1.6 tdi Ambition

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:41 Shitorja , ,

Fiat 500 benzin 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:41 Shitorja , ,

VW Golf 1.6 tdi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:41 Shitorja , ,

VW Golf 1.9 TDI Full oprema

3 000 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Shitorja , ,

Toyota Corolla 1.6 VVTI Atest Plin

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:41 Shitorja , ,

TOYOTA YARIS 1.0

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:41 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5 dci

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:41 Shitorja , ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:40 Shitorja , ,

Alfa Mito 1.4 Fabricki plin

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:40 Shitorja , ,

VW GOLF 2.0 TDI Highline...Neuvezen

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:40 Shitorja , ,

SEAT LEON 2.0 TDI...Neuvezen

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:40 Shitorja , ,

NISSAN MICRA 1.2 Atest plin

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:39 Shitorja , ,

HYUNDAI I10

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:25 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 , ,

Opel Insignia 2010 2.0 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:11 , ,

Kia ceed 1.4 2008 full oprema atest plin od mk

3 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:04 , ,

Audi a1 1.6 tdi kako novo

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:59 , ,

mazda 6 2.0 136 ks

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:00 , ,

VW Tuareg 3.0 TDI, 240 KS / 2010 god

17 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:15 , ,

BMW 318 D

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:17 , ,

Bmw f10 520 d 2014

17 500 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:15
Линк
, ,

Mini 1.6

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 , ,

VW TIGUAN R-LINE ULTRA FULL OPREMA

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:55
Линк
, ,

Audi A5

123 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Shitorja , ,

MEGANE 4 INTENS ENERGY DCI

12 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:33 Shitorja , ,

MEGANE 4 INTENS ENERGY DCI

12 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:10
Линк
, ,

AUDI A6 ALLROAD 3.0 TDI BI-TURBO 313ks

29 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:33 Shitorja , ,

VW GOLF MK6 2.0TDI 110KS-2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione