Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Shkup

Acura , 1
Alfa Romeo , 29
Audi , 158
BMW , 147
Chevrolet , 15
Chrysler , 4
Citroën , 49
Dacia , 2
Daewoo , 6
Fiat , 70
Ford , 106
Honda , 9
Hyundai , 12
Jeep , 3
Kia , 10
Lada , 9
Lancia , 4
Mazda , 12
MINI , 4
Nissan , 11
Opel , 195
Peugeot , 74
Porsche , 1
Renault , 105
Rover , 5
Saab , 1
Seat , 57
Škoda , 24
Smart , 5
Ssangyong , 3
Subaru , 4
Suzuki , 9
Toyota , 6
Volvo , 7
Yugo , 12
Zastava , 9

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 00:57 , ,

Audi A4 karavan -01 dizel

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:03 , ,

Mercedes ml 320 4×4

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:41 , ,

Audi A6 -04 Automatik 3.0 Td

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:03 , ,

Hyundai Pony

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 Shitorja , ,

BMW 320 X-drive 4x4

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:25 , ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 23:56 , ,

VW Passat B8 1.6 TDi DSG7 2016 Comfort business

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 20:21 , ,

VW Passat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 20:17 , ,

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 18:46 , ,

Volvo V50 1.6 Diezel od CH

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:53 , ,

Opel Corsa Ecoflex 2011

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 14:19 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI PRV VLASNIK TOP

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 11:45 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 2007

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 00:32
Link:
, ,

Skoda Superb 2.0 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 22:43 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 17:39 , ,

VW Polo cllasic

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 13:17 , ,

Seat Altea

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 01:10
Link:
, ,

Audi A3 Sportback S-line 2.0tdi dsg 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 22:22 , ,

Wv Golf 5 1.9 tdi 77 kw 2005 god

4 050 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 01:40 , ,

Golf 6 105ks 2010g (audi Mercedes bmw passat opel seat)

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 20:01 , ,

Se prodava

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:00 , ,

nisan

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:10
Link:
, ,

Polo 1.4

1 234 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 10:08 , ,

se prodava

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:08 , ,

Se Prodava.Peugeot 206.

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 10:06 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI BLUE MOTION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 07:16 , ,

Ford Mondeo - Ghia

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Pri 10:07 , ,

Ford Focus 1.8 dizel 2000

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 03:35 , ,

se prodava

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 23:45 , ,

Ford Mondeo 2.0 dizel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 17:56 , ,

SE PRODAVA PASSAT 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 12:29 , ,

Mercedes C200 CDI 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 10:16 Shitorja , ,

VW Golf Plus 1.6 tdi 2011

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 16:10 , ,

Mercedes-Benz C 220 dizel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:24 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 105ks 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:53 , ,

Bmw 318 sport 2013 itno

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 05:12 , ,

Mercedes-Benz C 320 4 matic 2008

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 20:32 , ,

ITNO!!! Se prodava Opel Astra-Karavan 1.6

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Pri 15:46 , ,

Mercedes-Benz C 220D 2014

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 09:58 , ,

W.Turan 1.9 TDI

4 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 02:53 , ,

Ford Mondeo

3 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 16:18 , ,

Honda Civic 2.2 CDTI 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 15:58 , ,

Honda Civic 2.2 CDTI 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 02:40 , ,

Touran 1.9tdi

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 02:40 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS 99 GODINA

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 17:10 , ,

SUBARU 1.2

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Mar 16:19 , ,

VW Golf 1.9 TDI 77kw 105 ks god 2006 6brzini

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:06 , ,

VW Golf 4

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione