Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Shkup

Alfa Romeo , 46
Audi , 303
BMW , 324
Chevrolet , 45
Chrysler , 6
Citroën , 158
Dacia , 14
Daewoo , 31
Daihatsu , 2
Dodge , 2
Fiat , 141
Ford , 209
Honda , 28
Hyundai , 50
Jaguar , 3
Jeep , 16
Kia , 39
Lada , 11
Lancia , 4
Land Rover , 27
Lexus , 2
Mazda , 32
MINI , 23
Mitsubishi , 22
Nissan , 26
NSU , 1
Opel , 275
Peugeot , 193
Pontiac , 1
Porsche , 12
Renault , 198
Rover , 8
Saab , 1
Seat , 139
Škoda , 43
Smart , 7
Ssangyong , 1
Subaru , 2
Suzuki , 18
Toyota , 66
Volvo , 21
Yugo , 21
Zastava , 8

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:30
Линк
, ,

Range Rover 2.2 SD4 190 ps 4x4

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 21:24
Линк
, ,

PORSCHE PANAMERA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:36
Линк
, ,

Seat Ibiza

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 10:50
Линк
Shitorja , ,

Buba 1975

2 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:28 , ,

Opel Vectra C 1.9tdi

3 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 , ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:20 , ,

VW Jetta 2008 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:27 , ,

Се продава- Јеep Grand Cherokee Long

105 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:30 , ,

Range Rover 2.2 SD4 190 ps 4x4

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:36
Линк
, ,

Seat Ibiza

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 12:40 , ,

VW Arteon 2.0 150ks dsg 50000km neuvezena

29 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 12:24 , ,

Audi A3 1.6 dti sport back 2010 105ks

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:14 , ,

Seat Arona Fr 1.6 115ks dizel neuvezena 2018

17 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:10 , ,

Golf 6 1.6 tdi 2011 kupeno vo Porsche

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:09 , ,

Mazda 6 SW 2.0d 2003 100kw 136 ks

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 00:59
Линк
, ,

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Gush 21:24 , ,

PORSCHE PANAMERA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Gush 14:33 , ,

Ford Focus RS MK3

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 13:19 , ,

Opel Agila

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Gush 11:27 , ,

Scirocco 1.4tsi edinstveno vo makedonija

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 11:24 , ,

Scirocco 1.4tsi edinstveno vo makedonija.

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 11:11 , ,

VW Polo 1.2 I Klimatronik Full

2 899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 08:22 , ,

VW Golf 6 GTI edition 35 so 350ks

13 990 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Gush 08:22 , ,

Skoda Fabia Monte Carlo 2019

11 990 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Gush 01:05 , ,

Seat Altea 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 00:41 , ,

Scirocco 1.4tsi edinstveno vo makedonija.

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 00:24 , ,

Scirocco 1.4 edinstveno vo makedonija

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 23:44 , ,

Land Rover Discovery 4

17 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 21:43 , ,

Audi A5 2.0 TDI multitronik

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Gush 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 16:26 , ,

Scirocco 1.4tsi edinstveno vo makedonija.

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 16:12 , ,

VW Passat CC 2.0tdi 170ks

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0tdi 170ks

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 21:15 , ,

Range Rover Sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Gush 20:56 , ,

Scirocco 1.4tsi edinstveno vo makedonija.

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 19:55 , ,

Ekstra domakinska Fiesta ‘07 od MKD orig.km

3 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Gush 14:24 , ,

Bmw 550i GT xDrive

19 999 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 11:01 , ,

Citroen C5

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 17:49 , ,

Ford Focus 1.8 tddi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 15:23 , ,

Fiat punto 1.2

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 14:54 , ,

Mazda CX7 2.3 benzin

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Gush 09:27 , ,

Se prodoava Toyota, Luna 1.6

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Gush 09:27 , ,

CHEVROLET AVEO 1.2 72HP LPG+ KLIMA

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 09:27 , ,

CHEVROLET AVEO 1.2 72HP LPG+ KLIMA

2 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 08:29 , ,

Citroen C4

3 200 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 19:03 , ,

Форд Фокус Мк 1

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 19:03
Линк
, ,

VW Beetle 1.6 DI 105KS 2013

11 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 18:31 , ,

CHEVROLET AVEO 1.2 72HP LPG+ KLIMA

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 12:39 , ,

Ford Focus karavan

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 07:50 , ,

avensis

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Gush 18:36 , ,

Opel Corsa-C 1.0 Benzin 2003g

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Gush 19:25 , ,

Ford Fiesta 2007 1.3 Benzin/Plin

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 15:55 , ,

Prodavam Lada Niva 1.7 prv sopstvenik

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione