Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Shkup

Acura , 1
Alfa Romeo , 79
Audi , 340
Bentley , 1
BMW , 296
Cadillac , 1
Chevrolet , 29
Chrysler , 8
Citroën , 180
Dacia , 14
Daewoo , 47
Daihatsu , 6
Dodge , 3
Fiat , 215
Ford , 244
Honda , 31
Hyundai , 71
Jaguar , 5
Jeep , 13
Kia , 36
Lada , 37
Lancia , 10
Land Rover , 23
Mazda , 39
MINI , 10
Mitsubishi , 28
Nissan , 20
Opel , 609
Peugeot , 274
Piaggio , 5
Porsche , 5
Renault , 270
Rover , 14
Saab , 2
Seat , 133
Škoda , 58
Smart , 8
Spyker , 1
Ssangyong , 3
Subaru , 2
Suzuki , 14
Toyota , 37
TVR , 1
VW Volkswagen , 1026
Volvo , 12
Wartburg , 1
Yugo , 39
Zastava , 24

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 14:45
Линк
, ,

Aidi A3 1.9 TDI facelift 77kw 2008

7 190 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 10:26
Линк
Shitorja , ,

VW Golf 5 sport 2005 2.0 fsi

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 10:10
Линк
Shitorja , ,

Citroen C1 2012

4 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 01:49 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI GTI 105ks 2007 full oprema 6 brzini

4 666 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:49 , ,

Se prodava Ford karavan povolno

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:49 , ,

Seat leon 2.0 tdi 140ks 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:40 , ,

Mercedes Clk 200 kompressor

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:11 , ,

Ford Mondeo 2.0 tdci 163ks

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:21 , ,

Citroen C3 1.4HDi "08

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:16 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:55 , ,

RANGE ROVER SPORT 3.6

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:36 , ,

MERCEDES-BENZ ML 270CDI PERFEKTEN

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 , ,

VW Caddy 1.6 avtomatski menuvac

7 000 MKD

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:59 , ,

BMW 118 dizel 2004

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 jimauto grup

3 900 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN jimauto grup

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:13 Shitorja , ,

GOLF 5 2.0 TDI HIGHLINE NOV jimauto group

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:02 , ,

Bmw 320 dizel, -15 115000km 190 ks automat

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:49
Линк
, ,

Se prodava Peugeot 307

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:27 Shitorja , ,

Jaguar X-Type

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:06 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 02:04 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:03
Линк
, ,

Citroen C1 2009god 115000km

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 01:09 , ,

VW PASSAT 2.5 V6 4MOTION

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:22 , ,

SE PRODAVA Golf 4 1.9TDI 131ps

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 23:57 , ,

Renault Megane 1.5 dci euro 5

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 23:42 , ,

Suzuki TUCSON -08 4X4 diz garazh ZAMENA MOZHE

5 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Pri 23:39 Shitorja , ,

CITROEN C3 1.4 KLIMA jimauto group

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 23:34 Shitorja , ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 jimauto grup

3 900 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 23:32 Shitorja , ,

CITROEN C3 1.4 KLIMA jimauto group

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 23:31 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN jimauto grup

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 23:30 Shitorja , ,

GOLF 5 2.0 TDI HIGHLINE NOV jimauto group

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 23:26 , ,

HYUNDAI TUCSON -08 4X4 Diizel MK Reg Garazh F Opr

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 22:19 , ,

Seat Ibiza 1.2-2007-Klima-Uvezena od Chvajcarija

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 22:15 , ,

Ford Escort 1.8

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 22:10 , ,

Seat Ibiza 1.2-2007-Klima-Uvezena od Chvajcarija

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 21:48 , ,

Mercedes-Benz 200 D -02

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 20:28 , ,

passat 2.0 b6 3900 eu zamena za traktor

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 19:54 Shitorja , ,

Renault Clio 1.2 full oprema

1 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 19:09
Линк
, ,

Passat 2.0TDI 150PS Comfortline ACC SelfPark Heated Seats

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 19:08 , ,

Peugeot 308 1.6hdi

3 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 17:54 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione