Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Shkup

Alfa Romeo , 19
Audi , 58
BMW , 67
Chevrolet , 12
Chrysler , 2
Citroën , 53
Dacia , 4
Daewoo , 7
Daihatsu , 1
Fiat , 54
Ford , 52
Honda , 7
Hyundai , 14
Jeep , 1
Kia , 10
Lada , 7
Lexus , 2
Mazda , 11
MINI , 3
Nissan , 11
Opel , 158
Peugeot , 93
Renault , 69
Rover , 6
Seat , 44
Škoda , 7
Smart , 8
Suzuki , 10
Toyota , 8
Volvo , 7
Yugo , 11
Zastava , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Gush 12:11 , ,

Opel Astra H 1.9 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 10:36 Shitorja , ,

Mercedes Benz glk 220cdi 4matic 2010

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 08:54 Shitorja , ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTDm-2

6 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 08:46 Shitorja , ,

Citroen C3 1.2 STT 80KW 2016 god

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 02:36 Shitorja , ,

Citroen C4 Cactus Facelift 1.5 hdi 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 02:36 Shitorja , ,

BMW X1 18D S-Drive Automatic 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 02:36 Shitorja , ,

Ford Transit Courier 1.5 tdci 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 02:36 Shitorja , ,

VW Touran 1.6 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 02:36 Shitorja , ,

Renault Megane 1.6 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Gush 02:36 Shitorja , ,

Audi A3 1.9 tdi 2005 Godina

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 02:36 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci 2010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 02:36 Shitorja , ,

Honda Civic 2.2 d 2008

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 02:35 Shitorja , ,

Fiat 500 1.4 Sport Panorama 2009 Godina

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 02:35 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6 hdi 2010 Godina

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 02:35 Shitorja , ,

Mercedes Benz E 350 cdi 4x4 Avantgarde 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 19:03 , ,

Se prodava Peugeot 206 !!!

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Gush 11:15 Shitorja , ,

Kia Optima 1.7crd 136ks

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 03:55 , ,

Se prodava

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 12:09 , ,

Se prodava

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 11:53 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6ctdi 136ks euro6 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 11:53 Shitorja , ,

Mazda 3 2.2 dizel skyactiv 150hp 2014

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 11:52 Shitorja , ,

Peugeot 508 1.6bluehdi 2016 automatik

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 11:22 Shitorja , ,

Renault Grand Scenic 1.9dci 96kw 2009 2010 sedum sedista

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 10:52 , ,

Renault Scenic

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 09:57 Shitorja , ,

Nissan Qashqai 2.0dci 4X4 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 09:57 Shitorja , ,

Hyundai Tucson1.7crdi XPossible 2016

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 09:56 Shitorja , ,

BMW 118D 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 09:55 Shitorja , ,

VW Sharan 2.0 tdi bmt 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 09:55 Shitorja , ,

Toyota RAV 4 2.2 D-4D 4x4 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 09:54 Shitorja , ,

VW Touran 2.0 tdi bmt dsg 2016

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 09:53 Shitorja , ,

Smart ForTwo Coupe mhd Euro 5 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 09:53 Shitorja , ,

VW Golf VI 1.6tdi united 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 09:53 Shitorja , ,

VW Passat variant 2.0TDI 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 09:53 Shitorja , ,

Nissan Qashqai Tekna 1.5dci 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 09:52 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 4x4 2011 facelift

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Gush 09:52 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C 200cdi 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 09:51 Shitorja , ,

BMW 216d ACTIVE TOURER 2015

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 09:41 Shitorja , ,

Suzuki Swift 1.3 dizel 51kw 2006

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 15:44 Shitorja , ,

Yugo Florida 1.4 atest plin 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Gush 01:23 Shitorja , ,

VW Passat B8 2.0 tdi DSG 2016 Godina

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 12:48 Shitorja , ,

VOLVO XC60 2.4 D5 4X4

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 20:40 , ,

Polovni delovi citroen sara

10 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Korr 22:20 , ,

Golf 7 1.6 tdi

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 09:34 Shitorja , ,

Nissan Juke 1.5DCI 2012

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 15:30 Shitorja , ,

Peugeot 107 1.0i 2013 CH

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Korr 15:21 Shitorja , ,

Suzuki Splash 1.0i 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Korr 10:28 , ,

Opel Astra 1.4

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Korr 19:30 Shitorja , ,

BMW 535 d X-Drive M Paket 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 14:57 , ,

Citroen c4

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione