Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Shkup

Alfa Romeo , 80
Alpina , 1
Audi , 294
BMW , 289
Buick , 2
Chevrolet , 65
Chrysler , 5
Citroën , 207
Dacia , 14
Daewoo , 44
Daihatsu , 4
Dodge , 3
Fiat , 171
Ford , 245
Honda , 46
Hummer , 1
Hyundai , 60
Jaguar , 6
Jeep , 14
Kia , 42
Lada , 18
Lancia , 12
Land Rover , 27
Lexus , 3
Lifan , 1
Mazda , 58
MINI , 42
Mitsubishi , 37
Nissan , 24
NSU , 1
Opel , 349
Peugeot , 245
Porsche , 11
Renault , 211
Rover , 7
Saab , 5
Seat , 117
Škoda , 66
Smart , 23
Ssangyong , 5
Subaru , 9
Suzuki , 34
Toyota , 69
Triumph , 4
UAZ , 3
Volvo , 18
Yugo , 38
Zastava , 21

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Maj 23:16
Link:
, ,

ПРОДАВАМ BMW 530d Xdrive

30 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 11:38
Link:
, ,

Volvo v50 dizel 2007 2.0

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 22:22
Link:
, ,

Mazda 3 dizel 2.2 110KW

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 00:17 , ,

Opel Astra H 1.4 2005 benzin neuvezena 076 361 646

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:41 , ,

mercedes e220 cdi so full inter guma

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:41
Link:
, ,

Се продава Опел Мерива

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:58 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:37 , ,

Audi A4 perfectno

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:53 , ,

Mini Cooper S 60 years Anniversary

29 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:50 , ,

Seat Altea XL 1.6 TDI 2011 Euro 5

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:34 , ,

Citroen C3 1.4hdi 55kw 2012 full oprema MK

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:30 , ,

Prodavam Scenic

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:29 , ,

Mitsubishi Outlander 2.0DI-D 4WD 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:40 , ,

Audi A6 Business Class Deluxe LED 2015 2.0tdi 190hp

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:30
Link:
, ,

Fiat Punto 1.9 JTD

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:30 , ,

Mazda 3 1.6hdi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 , ,

Renault Laguna 1.9 118ks karavan

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:50 Shitorja , ,

Lada Niva 4x4 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:37 Shitorja , ,

Renault Megane 1.5 DCI 115ks 6M/T limited 2017

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 00:11 , ,

Pezo 206

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Maj 23:16 , ,

Peugeot 206 1.1 44kw

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 23:16 , ,

Peugeot 206 1.1 44kw

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 23:16 , ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4-motion DSG od Porsche Skopje

20 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Maj 22:28 , ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 22:22 , ,

Mazda 3 dizel 2.2 110KW

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 19:59 , ,

W.POLO.1.4.TDI.75.KS.01.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 199 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 19:14
Link:
, ,

Mercedes-Benz E class 9G-tronic

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 19:01 , ,

Mazda Pick up 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 17:18 Shitorja , ,

Volvo C30 R-design

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Maj 16:45 , ,

Skoda Karoq 2020 15.000 km

24 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 16:44 , ,

Honda Accord 2.2i cdti 140ps 103kw

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:32 , ,

Honda Civic 2.0 dizel 1998 klima kako novo full

1 499 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:32 , ,

SUBARU.IMPREZA.2.0.DIZEL.6.BRZINI.10.GOD.4X4.OD.CH.FULL

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 16:31 , ,

CITROEN.C3.1.6.HDI.11.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

5 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 16:30 , ,

Chevrolet Spark 2008 klima servo 80.000km novo full

2 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Maj 15:50 , ,

Citroen C4

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 15:50 , ,

Seat ibiza 1.2 tdi 75ks.eco full oprema 2012godina

4 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 14:04 , ,

Termoking combe

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 13:55 , ,

Toyota Rav 4 2.0 dizel 115ks 2005 4x4 kako novo full

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 13:34 , ,

VW Passat Variant 2.0 tdi bluemotion 2013

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 12:59 Shitorja , ,

Audi A3 quattro 2.0tdi 150ks attraction

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 11:06 , ,

VW Passat 2.0 TDI

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 06:32 , ,

renalult megane III 2010god 1.5dci 110ks

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 23:16
Link:
, ,

ПРОДАВАМ BMW 530d Xdrive

30 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Maj 19:08
Link:
, ,

Renault Kadjar prv sopstvenik

19 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Maj 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 15:16 , ,

Porsche Cayenne 2017 dizel

72 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Maj 12:59 , ,

Bmw X5 3.5D xDrive luxury individual 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 11:38
Link:
, ,

Volvo v50 dizel 2007 2.0

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 10:23 , ,

Opel Insignia 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione