Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Shkup

Audi , 75
BMW , 89
Chevrolet , 2
Chrysler , 3
Citroën , 17
Daewoo , 4
Fiat , 15
Ford , 32
Honda , 3
Hyundai , 9
Jeep , 6
Kia , 1
Lada , 2
Lancia , 2
Mazda , 4
MINI , 5
Nissan , 3
Opel , 80
Peugeot , 42
Pontiac , 1
Porsche , 1
Renault , 24
Rover , 2
Saab , 2
Seat , 24
Škoda , 11
Ssangyong , 2
Suzuki , 3
Toyota , 1
Volvo , 1
Yugo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 00:14 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:34 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:40 , ,

Mercedes-Benz C 220 Automatic kako nova

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 23:37 , ,

GOLF VII 1.6 TDI 2014GOD

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 23:29 , ,

Mercedes-Benz CLK 320 benzin 307ps

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 23:18 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 23:08 , ,

BMW F30 318d 2012 god

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:49 , ,

Opel Meriva 1.7 cdti 2004

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 01:26 , ,

Mercedes-Benz Kamion

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Maj 23:22 , ,

Opel Vectra 2.0 DTI full oprema

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 17:38 , ,

VW Golf 7 1.6 110ps 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 21:36
Link:
, ,

Mercedes-Benz C220 Avantgarde

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 14:08 , ,

Mercedes-Benz C200 cdi

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 13:51 , ,

AudiA4 avant

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 21:33 , ,

Ford

1 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:33 , ,

Ford Fiesta 2013 Facelift

5 650 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 21:33 , ,

AudiA4

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 12:52 , ,

AudiA4

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 18:00 , ,

Hyundai i30 1.4 crdi

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Pri 17:59 , ,

Citroen C3 Picasso 1.6 hdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 01:06 , ,

Hyundai Getz 1.5 crdi 110ps 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 23:38 , ,

Audi A4 avant 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 09:22 , ,

Renault Megane Kabriolet 1.4 TCE Unikatna Kola

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Pri 21:09 , ,

Renault Scenic1.5 dizel

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 18:29 , ,

Hitnoo Se prodava Opel Zafira

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 14:46 Shitorja , ,

Mazda 5 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Pri 14:26 Shitorja , ,

Peugeot Partner 1.6 hdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 14:26 Shitorja , ,

Skoda Octavia 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 13:54 Shitorja , ,

Audi A6 2.7 dizel 2007

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 13:54 Shitorja , ,

Mercedes-Benz B 180cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 13:50 Shitorja , ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Mar 15:48 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 4 Motion (4x4)

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 08:20 , ,

Seat Leon 1.6 tdi 77kw 2011/10 facelift ���� r6 model

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 10:07 , ,

Mercedes-Benz C 320 avantgarde 7g brzini

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 09:19 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 18:58 , ,

Jusuf Bejtulla

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 22:04 , ,

GOLF 7 2.0 TDI GOD.2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 20:06 , ,

Peugeot 307 2.0.Hdi

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:24 , ,

Se prodava Ford Tranzit - Patnicko

1 MKD

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Shk 13:15 , ,

Mercedes-Benz C 220CDI 150ks Automatic -06 Redizajn Facelift

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 17:12 , ,

bmw 118 Mpaket

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 12:59 , ,

VW Passat B6 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 13:55 , ,

Mitsubishi

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 01:39 , ,

Golf

666 666 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 21:07 , ,

Peugeot 306 ST 2.0

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 21:07 , ,

Ford Fiesta 1.2 -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 11:52 , ,

AudiQ7

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 21:08 , ,

Se prodava

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Jan 12:48 , ,

Mercedes-Benz C 220 -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione