Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Shkup

Acura , 1
Alfa Romeo , 78
Audi , 497
Bentley , 2
BMW , 501
Chevrolet , 36
Chrysler , 15
Citroën , 153
Corvette , 1
Dacia , 11
Daewoo , 33
Daihatsu , 2
DeTomaso , 1
Dodge , 5
Fiat , 164
Ford , 269
GMC , 1
Honda , 28
Hummer , 1
Hyundai , 56
Isuzu , 1
Jaguar , 5
Jeep , 22
Kia , 32
Lada , 17
Lancia , 15
Land Rover , 35
Landwind , 1
Lexus , 3
Maserati , 1
Maybach , 3
Mazda , 34
MG , 2
MINI , 17
Mitsubishi , 22
Nissan , 64
Opel , 507
Peugeot , 274
Porsche , 12
Renault , 237
Rover , 8
Saab , 1
Seat , 198
Škoda , 56
Smart , 15
Ssangyong , 4
Subaru , 1
Suzuki , 23
Toyota , 60
VW Volkswagen , 1197
Volvo , 24
Yugo , 20
Zastava , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 14:58 ,

Mercedes-Benz S 350

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 ,

Mercedes-Benz E class 280 -08

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

VW Golf 2.0tdi dsg so 79000km

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:05 ,

Jeep Grand Cherokee 4x4 2014

35 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:40 ,

BMW 525

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:37 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 180 CDI neuvezuvan

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:37 Shitorja ,

Nissan Juke 1.5 dci camera navigacija

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:24 ,

Citoren C-Elysee 2015

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:19 ,

Bmw f30 320d 184KS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57 ,

Chevrolet Tahoe LTZ 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:25 ,

BMW 535D

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:23 ,

BMW 740

29 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14
Link:
Shitorja ,

Rav 4 2.2 136ks 2008g 4x4

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:05
Link:
Shitorja ,

Rav 4 2.2 136ks 2008g 4x4

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:52 ,

BMW e46 330d

7 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:49 Shitorja ,

Hyundai i20 1.4CRDI edinstven vo MK 2011

4 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:54 ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:04 ,

Peugeot 308 sw 1.6 blue hdi 120ks panorama navi led

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:24 ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

Smart For Two coupe

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:06 ,

NISSAN X-TRAIL 4X4 1.6 2019Godina

26 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:46 Shitorja ,

Peugeot 2008 Allure crossover 1.6 100 HP

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:33 Shitorja ,

Peugeot 2008 Allure crossover 1.6 100 HP

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:03 ,

Renault Laguna Coupe

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:55 ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:52 Shitorja ,

Toyota Yaris 1.0 vvti 69ks terra 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:47 ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:26 ,

MERCEDES C200 CLASSIC SELECTION

4 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 ,

VW Passat 2.0 tdi -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:34 Shitorja ,

PEUGEOT 207 1.6 HDI 80KW 2006GODINA SUPER

2 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 ,

Golf 6 2.0 tdi 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

VW Passat B8 2015 4 motion

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:45 ,

BENTLEY CONTINENTAL GT MULLINER

85 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:54 ,

Bmw 535D M-packet sport 313ps 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:29 ,

VW Passat CC dizel full oprema

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:17 ,

Bmw 320 coupe automatic

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:13 ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 benzinec so atest plin 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:27 ,

BMW 5.25 D EXTRA KOLA İTNO

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:17 ,

BMW 118d -11 M paket M performance

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:53 Shitorja ,

Mercedes C200 51.000KM 2019!

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 14:53 Shitorja ,

Porsche Cayenne 3.0 2013!

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 Shitorja ,

Audi A7 3.0 Quattro S-Line 2011!

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:45 Shitorja ,

BMW X6 3.5 Xdrive 2009!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:34 Shitorja ,

OPEL CORSA 1.2 BENZINEC SO ATEST PLIN 1999 EUR

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:33
Link:
Shitorja ,

Astra GTC 1.7 101ks 2006g cosmo paket

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione