Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Shtip

Alfa Romeo , 17
Audi , 139
BMW , 102
Cadillac , 1
Chevrolet , 10
Chrysler , 3
Citroën , 58
Dacia , 3
Daewoo , 23
Fiat , 80
Ford , 117
Honda , 12
Hummer , 1
Hyundai , 29
Jaguar , 3
Jeep , 2
Kia , 18
Lada , 7
Lancia , 7
Lexus , 2
Mazda , 14
MINI , 3
Mitsubishi , 10
Nissan , 8
NSU , 1
Opel , 162
Peugeot , 128
Porsche , 3
Renault , 88
Rover , 6
Saab , 1
Seat , 85
Škoda , 20
Smart , 5
Ssangyong , 1
Suzuki , 5
Toyota , 32
Volvo , 4
Yugo , 17
Zastava , 19

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shtip , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Shtip ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Pri 15:42
Link:
,

Renault Megane 1.4 benzin 2009

4 650 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 02:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:58 ,

Opel Astra 1.9 dizel 2006

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:58 ,

Peugeot 307 2006 1.6hdi

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
Sot 01:58 ,

Opel Astra 1994 registrirana

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:09 ,

VW PASSAT 2.0

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:57 ,

AUDI A4 2.0 OD NOVITE MODELI

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:49 ,

Audi A6 tdi Quatro -06

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

Chevrolet Camaro SS 6.2 455ks

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 14:46 ,

BMW E46 320D -01 ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:31 ,

VW Passat

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:08 ,

Mazda 626

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 ,

Opel Meriva -04

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 22:47 ,

Audi A8 4.0

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:46 ,

VW Polo 1.2 tdi 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 21:47 ,

BMW 530D

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 20:42 ,

Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licen

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 20:24 ,

FORD MONDEO 2.0 120 kW

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 20:10 ,

Mercedes-Benz A 180 CDI

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 18:14 ,

SEAT ALTEA 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 13:33 ,

Citroen C3

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 12:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:19 ,

Audi A6 -12

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:52 ,

BMW 118d socuvano i registrirano odlicno

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 05:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 01:36 ,

BMW 530

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 00:06 ,

Ford Focus -07

2 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 18:47 ,

VW Vento 1997

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 16:54
Link:
,

Audi A6 2.0tdi 177hp

15 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:39 ,

Mercedes Benz E220

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 16:04 ,

Mini Cooper Cabrio

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 15:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 12:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 11:22 ,

BMW 525 tds so BG registracija

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 09:33 ,

Renault Clio III 1.5 dci 20th Oprema

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 01:10 ,

Smart ForTwo Cabrio cdi 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 19:05
Link:
,

Renault Megane 1.4 16V 2000

75 000 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 13:36 ,

VW Vento

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Maj 13:31 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks REGISTRACIJA CELA GODINA

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:04 ,

Seat Cordoba

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 17:48 ,

Audi A3 1.6tdi 105ks 2014

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Pri 16:33 Shitorja ,

VW Touran 1.9 TDI Highline 74kw 2004

4 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:26 ,

Peugeot 307 dizel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 10:05 ,

Peugeot 306 XS 1.6 benzin i plin

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 21:18 ,

FORD FOCUS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 17:12 Shitorja ,

Fiat Doblo cargo SX 90 multijet 55kw 2015

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Pri 13:23 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 cdti 81kw 2010

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 22:01 Shitorja ,

Renault Clio 1.5 DCI

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 19:07 ,

Audi A3 1.6 benzin

999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 21:17 ,

Peugeot 508

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shtip nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione