Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 3
Audi , 226
BMW , 861
Buick , 1
Cadillac , 3
Chevrolet , 120
Chrysler , 9
Citroën , 32
Dacia , 24
Daewoo , 5
Daihatsu , 25
Dodge , 19
Fiat , 51
Ford , 83
GMC , 2
Honda , 61
Hummer , 13
Hyundai , 315
Infiniti , 3
Isuzu , 9
Jaguar , 1
Jeep , 289
Kia , 242
KTM , 1
Lada , 253
Land Rover , 371
Landwind , 1
Lexus , 13
Lifan , 1
Maybach , 1
Mazda , 42
MINI , 8
Mitsubishi , 170
Nissan , 304
NSU , 1
Opel , 250
Peugeot , 58
Porsche , 67
Renault , 64
Rover , 7
Seat , 8
Škoda , 17
Spyker , 1
Ssangyong , 89
Subaru , 18
Suzuki , 102
Tata , 3
Toyota , 231
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 29
Volvo , 43
Yugo , 2
Zastava , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

01 Mar 13:15
Линк
,

PEUGEOUT 4007 2.2 HDI KS 158 4X4

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 21:40
Линк
, ,

BMW X6 X DRIVE M PAKET

54 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Shk 20:34
Линк
,

grand cherokee

4 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 10:15 Shitorja , ,

DACIA DUSTER 1.5 DCI -13 EU 5 AUTO ZVEKI

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:57 Shitorja , ,

Lada Niva 2121-3v

55 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:57 Shitorja , ,

Lada Niva 2121-3v

45 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:53 Shitorja , ,

Lada Niva 2121-3v

55 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:30 Shitorja , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI 103KW 4X4 -08

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:26 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:15 Shitorja , ,

Lada Niva -12

55 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:06 Shitorja , ,

Nissan Navara II kc visia 2.3D

600 000 MKD

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:02 , ,

Nissan Juke 1.5 dci Acenta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:55 Shitorja ,

VOLVO XC60 D4 AWD AUT MOMENTUM

44 900 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:54 Shitorja , ,

Lada Niva 2121-3v

55 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:53 Shitorja ,

TOYOTA RAV4 4X4 2.2 D-4D 150KS LUXURY AUTOMATIC

16 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:49 , ,

SKODA YETI 2.0 TDI-Ambition+ Neuvezeno-14god.

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:33 , ,

Opel Mokka Enjoy

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:25 ,

BMW X3 2.0 150ks -06

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:21
Линк
,

Mercedes-Benz ML 320 cdi w164 sport

8 900 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:16 , ,

TOJOTA 2003 POLO I F.FOKUS DIZEL SO KLIMA

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:14 , ,

TOJOTA D-4D DIZ. 2003 FOKUS 2002

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 , ,

Se prodava dzip Hover 5

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:14 , ,

BMW X5

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:05 , ,

BMW X3 2.0d MakKar

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:01 , ,

VW Tuareg 3.0 TDI, 240 KS / 2010 god

17 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:59 , ,

BMW X3 2.0d MakKar

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:42 , ,

Suzuki TUCSON -08 4X4 diz garazh ZAMENA MOZHE

5 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:26 , ,

HYUNDAI TUCSON -08 4X4 Diizel MK Reg Garazh F Opr

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:49 ,

BMW X5 3.0d

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:10 , ,

VW TIGUAN R-LINE ULTRA FULL OPREMA

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:55 , ,

BMW X5 3.5d F15

41 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: > 500 000
Dje 20:46 Shitorja ,

RENAULT KADJAR PARIS INTENS 1.6 DCI 130

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:44 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:43 Shitorja ,

BMW X3 2.0 177 KS X-DRIVE -08

7 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

BMW X1 18D 143KS M-PAKET

15 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:22 , ,

Suv Glory 580

13 500 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:52 ,

SUZUKI - GRAND VITARA -

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:52 , ,

BMW X3 3.0d 217ks automatic individual black

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

Mitsubishi ASX

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 19:36 ,

Lada Niva 1.7

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:49 ,

Range Rover Sport 3.6 Diesel

11 200 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:08 , ,

Citroen C Crosser 2.2

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:01 ,

Mazda CX-7 4x4 2.2D 173ks -11

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!

Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mk


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | ##LOCATION##juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione