Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Veles

Aixam , 2
Audi , 2
BMW , 4
Chevrolet , 2
Citroën , 3
Dacia , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Honda , 2
Hyundai , 6
Lada , 1
Mazda , 1
Opel , 3
Peugeot , 3
Renault , 14
Škoda , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Veles , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Veles ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Mar 14:18 , ,

Renault megane 1.5dci registriran

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 08:35 , ,

Honda Prelude 1994 2.2 186ks 4ws vetec

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 23:22 , ,

LADA 1500 PRV SOPSTVENIK

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 14:59 , ,

Fiat Punto 1.3 multijet 2003 dizel

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 18:39 , ,

Ekstra sostojba

123 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 02:43 , ,

Audi a3

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 03:52 , ,

Se prodava Audi a3

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 15:54 , ,

Hyundai Tucson

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Jan 15:38 , ,

Dacia Sandero -15 NEUVEZENO

4 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Dhj 17:23 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI AVANGARD

7 100 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 12:47 , ,

Hyundai Tucson itno

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Tet 08:28 , ,

RENAULT CLIO -09 47000 KM PRV GAZDA

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Sht 17:53 , ,

Renault Espace

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 18:42 , ,

Renault Espace Polovno

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 15:04 , ,

BMW X6 3.5D 286 KS extra Sostojba

21 666 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 16:47 , ,

Renault Megane Scenic 1.6 plin_benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 23:52 , ,

VW Golf 3 dizel -97

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 20:34 , ,

Hyundai Tucson Itno

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Pri 19:53 , ,

Peugeot 206 plus

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Jan 22:25 , ,

Renault Megane Scenic 1.6 16v plin

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 20:34 , ,

VW Polo 1.4 TDI

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 20:56 , ,

Renault 19 1.9TD

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 12:26 , ,

Renault R 19 1.9TD

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Maj 11:31 , ,

Mercedes Benz C 200 vo odlicna sostojba

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Jan 14:27 , ,

VW Passat

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 02:43 , ,

VW Passat itno

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Nën 20:51 , ,

RENAULT MEGANE SCENIC 1.6 16v 107ks.PLIN EXTRA

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 17:07 , ,

Renault Scenic 1.6 16v Plin 107ks EXTRA

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 14:02 , ,

BMW 320d

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 18:23 , ,

VW Golf 1.9 TD

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 02:04 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 12:26 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Gush 12:11 , ,

Ford Fiesta

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Korr 04:32 , ,

Skoda Felicia

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 22:13 , ,

VW Vento 1.9 tdi

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 19:53 , ,

Renault Laguna 1.9dci

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 23:04 , ,

RENAULT SCENIC 1.6 16v 107 ks PLIN EXTRA

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 20:17 , ,

Hyundai Tucson

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Shk 19:01 , ,

RENAULT SCENIC 1.6 16v PLIN 107ks

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 19:44 , ,

Peugeot 207

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 15:29 , ,

Citroen 2 CV

350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Nën 11:44 , ,

Citroen Xantia 1.8 benzin -96

699 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 00:46 , ,

Aixam Crossline -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 13:59 , ,

Aixam Crossline -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 20:46 , ,

Honda Prelude 2.0 98kw -95

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 22:46 , ,

Peugeot 106 1.5D -98

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 18:56 , ,

Alfa Romeo 146 -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 17:05 , ,

Mercedes C 180 -94 moze i zamena

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 08:08 , ,

VW Golf 4 -98

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 17:18 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI -94

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Veles nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione