Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Veles

Alfa Romeo , 58
Audi , 100
BMW , 128
Chevrolet , 22
Chrysler , 2
Citroën , 49
Dacia , 4
Daewoo , 31
Dodge , 2
Fiat , 100
Ford , 166
Honda , 9
Hyundai , 22
Jaguar , 3
Jeep , 6
Kia , 17
Lada , 14
Lancia , 4
Mazda , 29
MINI , 5
Nissan , 17
Opel , 199
Peugeot , 88
Porsche , 4
Renault , 101
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 77
Škoda , 10
Smart , 11
Suzuki , 6
Toyota , 27
Volvo , 7
Yugo , 16
Zastava , 9

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Veles , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Veles ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Pri 17:56
Link:
,

Alfa Romeo MiTo 1.4 benzin i plin

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Pri 10:06
Link:
,

Peugeot 308 1.4 benzin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 06:52 ,

Hyundai Getz vo top sostojba

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:47 ,

Ford Kuga

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:43 ,

Hyundai Tucson 2.0 crdi

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 ,

BMW 330

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:16 Shitorja ,

Volkswagen Passat 1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:11 ,

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:24 Shitorja ,

Fiat Bravo 1.9 Multijet 120 ks-2008g-KAKO NOV

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:24 Shitorja ,

Peugeot 207 1.6 hdi 2007 full

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:19 ,

Ford Kuga

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:38 ,

Renault Megane 1.9dci 120ks -04

2 099 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:45 ,

Audi A4 1.8T Cabrio

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:43 ,

Mercedes-Benz S430

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:41 ,

Audi A4 1.8T Cabrio

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:28 ,

Ford Fiesta 1.4TDCI 2010 so 130.000km kako nova

4 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 03:59 ,

Ford Galaxy

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 00:57 ,

Peugeot 308

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 16:12 Shitorja ,

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2007g-Facelift

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 16:12 Shitorja ,

VW POLO 1.2 –KLIMA-PLIN-KAKO NOVO

2 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 14:03 ,

MERCEDES-BENZ ML 270 MOZE ZAMENA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 13:46 ,

Opel Astra 1.7cdti

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 12:41 ,

Mercedes-Benz ML 320 -06

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:01 ,

VW Passat

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 09:23 Shitorja ,

Toyota Corola 2.0D4D facelift

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 09:07 ,

BMW 530d -03

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 08:16 Shitorja ,

KIA CEED FACELIFT -10 1.6 CRDi A.C. AVTO ALEX

5 580 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 08:16 Shitorja ,

FORD FIESTA TITANIUM 1.4 TDCi A.C. AVTO ALEX

4 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 01:09 ,

Peugeot 307

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 00:30 ,

Fiat 750LE

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Maj 19:55 ,

BMW 525d m-paket

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Maj 19:03 ,

Mercedes-Benz E 350 4Matic 7G Blutech

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 19:02 ,

VW Passat

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 17:44 ,

Mercedes-Benz CLS 320

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 16:16 ,

Ford Focus -08

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 13:36 Shitorja ,

PASSAT B6-2009g 1.4tsi-HIGHLINE

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 13:32 ,

Bmw X5

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 08:52
Link:
,

Mercedes-Benz A Class 180 so MK registracija

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 08:47 Shitorja ,

MERCEDES-BENZ A160 CDI AVANTGARDE -08 ODLICEN A.C. AVTO ALEX

3 980 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 08:47 Shitorja ,

HYUNDAI I 20 1.4 CRDi -10 PERFEKTEN A.C. AVTO ALEX

4 680 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 22:50 ,

Golf 5

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:28 Shitorja ,

VW TIGUAN 2.0TDI 4-MOTION-NAVI

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 14:27 Shitorja ,

FIAT DUCATO 2.2-2010g-7+CARGO MAXI-DOKA

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:22 ,

Opel astra cdti 1.7

7 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 09:42 ,

Citroen C3

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Maj 16:05 ,

TOYOTA YARIS 1.0 benzin NEUVEZUVANA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 15:29 ,

FORD B-Max 1.5 TDCi FAP

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 11:27
Link:
Shitorja ,

Seat Ibiza - 1.4 TDI - 2008 - 4l -100 km - A.C. Avto Alex -

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 10:10 ,

se prodava mini one 1.6 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 10:10 Shitorja ,

Fiat Bravo 1.4i PLIN-2009g-FULL

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 09:39 Shitorja ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI -11 NAVI COSMO ODLICNA

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 08:24 Shitorja ,

Opel Astra 1.9 cdti odlicen AC Avto ALex

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Veles nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione