Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 7
Alfa Romeo , 97
Artega , 1
Audi , 611
Bentley , 1
BMW , 443
Chevrolet , 54
Chrysler , 5
Citroën , 331
Dacia , 8
Daewoo , 30
Daihatsu , 6
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 401
Ford , 440
Honda , 31
Hummer , 1
Hyundai , 73
Isuzu , 1
Jaguar , 7
Jeep , 17
Kia , 61
Lada , 10
Lancia , 22
Land Rover , 35
Lexus , 4
Mazda , 64
MINI , 30
Mitsubishi , 33
Nissan , 111
Opel , 923
Peugeot , 478
Porsche , 11
Renault , 320
Rover , 4
Saab , 1
Seat , 262
Škoda , 116
Smart , 22
Ssangyong , 4
Subaru , 1
Suzuki , 57
Toyota , 134
UAZ , 11
VW Volkswagen , 1221
Volvo , 29
Yugo , 2
Zastava , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Qer 13:02
Линк
Shitorja , ,

VW Touran 2010 2.0 TDI

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 17:05
Линк
Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDi

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 14:45
Линк
Shitorja ,

VW Tiguan 2.0 TDI Sport & Style bluemotion tech

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 00:27 Shitorja ,

Audi A7 2011

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:23 Shitorja ,

Audi A7 2011

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 Shitorja ,

OPEL CORSA C 1.7 DTI 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:44 Shitorja ,

OPEL CORSA C 1.7 DTI 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:26 Shitorja ,

SEAT IBIZA ST 1.2 TDI 55KW ECOMOTIVE PERFEKTNA

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:18 Shitorja , ,

VW TIGUAN

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 Shitorja , ,

VW TIGUAN

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Shitorja , ,

Audi A4 2.0 TDI 2009

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 Shitorja ,

SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW GREENLINE PERFEKTNA

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:17 Shitorja ,

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 81KW INNOVATION PERFEKTNA

10 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:26 Shitorja ,

PEUGEOT 407SW FULL OPREMA MOZE ZAMENA

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:26 Shitorja ,

Opel Vectra 2.2 DTI full oprema

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 Shitorja ,

Golf 4 1.9 tdi god 2000,full oprema...

2 100 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:58 Shitorja ,

Golf 4 1.9 tdi god 2000,full oprema...

2 100 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:06 Shitorja ,

Audi A4 allroad quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

27 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:59 Shitorja ,

Mercedes-Benz E220 CDI avandgarde Siljanovski

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:52 Shitorja ,

Mercedes-Benz E220 CDI avandgarde Siljanovski

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:58 Shitorja ,

AUDI A4 2.0tdi BALKANAUTO KARS

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:46 , ,

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:24 Shitorja ,

Audi Q7 dizel 2007

13 999 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:45 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 benzin

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione