Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 17
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1302
Alpina , 10
Audi , 5874
Bentley , 3
BMW , 6166
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 674
Chrysler , 146
Citroën , 2590
Corvette , 4
Dacia , 153
Daewoo , 670
Daihatsu , 58
DeTomaso , 1
Dodge , 50
Ferrari , 1
Fiat , 3355
Ford , 4571
GMC , 3
Honda , 423
Hummer , 14
Hyundai , 990
Infiniti , 4
Isuzu , 10
Jaguar , 98
Jeep , 304
Kia , 593
KTM , 2
Lada , 584
Lancia , 195
Land Rover , 389
Landwind , 1
Lexus , 35
Lifan , 1
Lincoln , 11
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 660
Mercedes-Benz , 8054
MG , 5
MINI , 276
Mitsubishi , 417
Morgan , 1
Nissan , 564
NSU , 4
Opel , 7958
Peugeot , 3935
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 109
Proton , 4
Renault , 4008
Rover , 253
Saab , 60
Seat , 2191
Škoda , 844
Smart , 248
Spyker , 1
Ssangyong , 93
Subaru , 60
Suzuki , 403
Tata , 5
Toyota , 771
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 20
VW Volkswagen , 14093
Volvo , 310
Wartburg , 9
Yugo , 573
Zastava , 353

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 10:28
Link:
,

Renault Megane 1.4 TCI nov uvoz od CH GTLine staklo

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 14:55
Link:
, ,

Peugeot 508 Alure 2.0 HDI ekstra

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 09:03
Link:
,

BMW X3 dizel 2007

123 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:24 ,

Citoren C-Elysee 2015

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:19 ,

Audi A6 -12

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Bmw f30 320d 184KS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 , ,

BMW X1

20 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 , ,

Opel Omega za delovi

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:08
Link:
,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:08 , ,

Seat Ibiza 1.2 47kw plin dizna klima

1 899 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 , ,

BMW X5 3.0D XDrive 300KS

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:03 , ,

Seat Ibiza 1.2 47kw plin dizna klima

1 899 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57 , ,

Audi A4 2.0 tdi

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57 ,

Chevrolet Tahoe LTZ 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:56 , ,

Honda Civic 2.2 i-CDTi 2008

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:54 , ,

BMW 525d

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50
Link:
,

Fiat Idea 1.4 benzin 70kw nov uvoz Ch staklo

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:50 ,

Peugeot 205

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:49 ,

VW Passat -07

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

Seat Ibiza Van 1.2i 12v 70hp benzin i plin 2009

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

Seat Ibiza Van 1.2i 12v 70hp benzin i plin 2009

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 ,

Land Rover Freelender 2.0d 97hp ekstra

3 249 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 , ,

Chevrolet Kalos vo odlicna sostojba

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:41 ,

Land Rover Freelender 2.0d 97hp ekstra

3 249 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 , ,

VW Passat TDI 1997

999 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:40 , ,

Mini Clubman

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:40 ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:33 , ,

Shitet pasat

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 ,

Mazda 6 2.2D 184ks CD exclusive

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:28
Link:
, ,

Fiat 500 benzin 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:28 ,

Mazda 6 2.2D 184ks CD exclusive

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:28 , ,

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS NOV

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

BMW 535D

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:25 ,

Peugeot 206 hdi -06

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 ,

Audi A4 dizel 2004

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

BMW 740

29 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2010 highline euro 5

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 , ,

VW Tiguan 2.0tdi dsg 4x4

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 , ,

Mercedes-Benz W211 E320 cdi 2004 avantgarde automatic

5 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:09 , ,

Hyundai Getz 1.1 benzin neuvezuvan perfekten

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:09 , ,

KUPUVAM-OTKUPUVAM VOZILA PO REALNI CENI ISPLATA VEDNAS

5 555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:07 , ,

Nissan Qashqai 1.6dci 4x4 2011 registriran euro 5

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:06 , ,

MERCEDES-BENZ E 350 4 MATIC AVANGARDE

22 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:04 , ,

VW Golf 5 registrirani servisiran

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 , ,

Mercedes Benz B 200. CDI

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:00 , ,

Citroen C4 benzin 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:59 ,

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI 110KS

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:52 ,

BMW e46 330d

7 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:28
Link:
,

Renault Megane 1.4 TCI nov uvoz od CH GTLine staklo

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 ,

Hyundai I10 benzin i plin 2009

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione