Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 22
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1369
Alpina , 8
Audi , 6373
Bentley , 4
BMW , 6457
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 11
Chevrolet , 710
Chrysler , 146
Citroën , 2870
Corvette , 4
Dacia , 170
Daewoo , 685
Daihatsu , 64
DeTomaso , 1
Dodge , 52
Ferrari , 2
Fiat , 3661
Ford , 4878
GMC , 3
Honda , 442
Hummer , 14
Hyundai , 1041
Infiniti , 4
Isuzu , 10
Jaguar , 105
Jeep , 316
Kia , 647
KTM , 2
Lada , 529
Lancia , 213
Land Rover , 400
Landwind , 1
Lexus , 36
Lifan , 1
Lincoln , 9
Maserati , 5
Maybach , 4
Mazda , 689
Mercedes-Benz , 8280
MG , 5
MINI , 296
Mitsubishi , 438
Nissan , 636
NSU , 3
Opel , 8619
Peugeot , 4360
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 118
Proton , 4
Renault , 4194
Rover , 255
Saab , 61
Seat , 2431
Škoda , 931
Smart , 267
Spyker , 1
Ssangyong , 97
Subaru , 61
Suzuki , 438
Tata , 5
Toyota , 861
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 10
VW Volkswagen , 14789
Volvo , 333
Yugo , 274
Zastava , 101

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Pri 09:26
Линк
, ,

Opel Insignia Cosmo AFL Bixenon neuvezena

13 500 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Pri 14:18
Линк
, ,

Toyota Avensis / mozna zamena za ponovo so moja doplata

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44
Линк
,

Golf 6 highline 2009 1.4 TSI DSG F1 160ps

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 02:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:26 , ,

Mercedes-Benz A 180

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:26 ,

Audi A6

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:25 , ,

Peugeot 307 Itno

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:25 ,

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 02:25 ,

Renault Megane 1.6 16v

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:17 Shitorja , ,

AUDI S6 5.2 V10 - 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi VG karavan automatic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:55 ,

VW Golf 4

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:50
Линк
, ,

ALFA ROMEO 159

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:44 ,

Renault Grand Scenic 1.5dci ´7 sedista

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:30 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:24 , ,

Alfa Romeo 159 1.9 jtd 150ks Neuvezuvana

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:21 ,

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi -05

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:21 ,

Renault Laguna moze zamena

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:21 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:20 ,

Mercedes-Benz E 220

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13 ,

BMW 525 D

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09 ,

Peugeot 307

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:09 ,

VW PASSAT 2.0

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:09 , ,

Mercedes-Benz C 220

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:09 , ,

VW PASSAT 2.5 V6 4MOTION

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:59 , ,

mazda 6 2.0 136 ks

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:59 , ,

Audi A4

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:58 ,

Se Prodava Mercedes CLA 200

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 00:57 , ,

Audi A4 karavan -01 dizel

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:44 , ,

Hyundai Elantra Impression 1.6 Benzin - nova

15 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:44 , ,

Mazda CX7

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:40 , ,

Mercedes-Benz C 220 Automatic kako nova

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:30 ,

VW Tiguan 2.0 TDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 ,

WWW GOLF VII

10 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:27 , ,

VW SHARAN ITNO

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:26 , ,

Peugeot 307

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:25 ,

BMW X1

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:24 , ,

BMW E90 320D Efficient Dynamics 177hp 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 , ,

OPEL ASTRA

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:22 , ,

SE PRODAVA Golf 4 1.9TDI 131ps

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:22 , ,

BMW 525D XDRİVE 4X4

9 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:20 ,

Mercedes E270 CDI Avangarde

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:18 ,

BMW 530

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione