Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 23
Aixam , 8
Alfa Romeo , 1331
Alpina , 7
Audi , 6209
Bentley , 4
BMW , 6279
Bugatti , 1
Buick , 1
Cadillac , 9
Chevrolet , 712
Chrysler , 136
Citroën , 2731
Corvette , 3
Dacia , 168
Daewoo , 584
Daihatsu , 59
DeTomaso , 1
Dodge , 50
Ferrari , 1
Fiat , 3390
Ford , 4282
GMC , 3
Honda , 395
Hummer , 13
Hyundai , 962
Infiniti , 4
Isuzu , 7
Jaguar , 104
Jeep , 308
Kia , 622
KTM , 2
Lada , 475
Lancia , 192
Land Rover , 396
Landwind , 1
Lexus , 37
Lifan , 1
Lincoln , 9
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 652
Mercedes-Benz , 7991
MG , 5
MINI , 297
Mitsubishi , 416
Nissan , 570
NSU , 3
Opel , 7976
Peugeot , 4199
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 117
Proton , 3
Renault , 3941
Rover , 227
Saab , 61
Seat , 2334
Škoda , 856
Smart , 266
Spyker , 1
Ssangyong , 93
Subaru , 52
Suzuki , 386
Tata , 4
Toyota , 801
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 6
VW Volkswagen , 14125
Volvo , 316
Yugo , 160
Zastava , 73

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Pri 20:35
Линк
Shitorja ,

Mercedes-Benz B180 disel 2008

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 22:59
Линк
Shitorja ,

Ford Fiesta 1.25 81ks extra

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 08:53
Линк
Shitorja ,

Opel Vectra 1.9 cdti AC Avto Alex Veles

4 980 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 02:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:29 , ,

Lada 110

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:29 ,

Citroen C3

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:28 ,

FIAT PUNTO

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 ,

Mercedes-Benz 200

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:10 ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:56 ,

Nissan Primera

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:47 ,

Citroen Xsara Picasso

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:45 , ,

Opel Meriva -08

4 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:45 ,

Audi A3 -19

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:36 , ,

BMW X6

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:33 , ,

Opel Insignia 2.0cdti 130ks cosmo

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:25 ,

TOJOTA D-4D DIZEL 2003 ful oprem FOKUS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:11 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:10 , ,

Audi A4 2.0TDI 143ks -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:03 ,

Yugo 55 1999

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:56 ,

Yugo 55 1999

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:53 , ,

Opel Insignia karavan 2.0cdti 130ks cosmo

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:51 , ,

TOJOTA 2003 F. FOKUS I POLO DIZEL REG. SO KLIMA

2 500 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 , ,

Skoda Superb 1.8 tsi

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:47 ,

BMW X5 Xdrive 3.5 d

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 ,

Mercedes-Benz ML 320

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:31 , ,

Opel Vectra GTS

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 Shitorja ,

VW POLO 1.4 TDI 59 kw.2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:18 , ,

Citroen C2 -09

3 099 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 , ,

Toyota Corolla -19 Comfort 1.2 Turbo

14 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:10 ,

Audi A6 3.0 od Germania prv sopstvenik

27 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 00:03 Shitorja ,

CITROEN C1 1.0 i 70 ks. 2007 god

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:57 , ,

Citroen Berlingo

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:47 ,

Ford Kuga

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:47 ,

Mercedes-Benz ML 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:42 ,

VW Golf -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 ,

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 , ,

BMW 525

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:39 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:37 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:34 , ,

Pontiac Solstice GXP Turbo

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:33 ,

Peugeot CC

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:33 ,

CITROEN C3 -08 BENZIN

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione